Prečo si ženy bez mužov začínajú so ženatými chlapmi?

Príspevok v téme: Prečo si ženy bez mužov začínajú so ženatými chlapmi?
Eura

Mám 37 rokov, som vydatá, máme tri deti. Mám dve sestry - 45 ročnú vdovu a 46 ročnú rozvedenú. Obidve majú deti už dospelé. Tieto moje dve sestry začali loviť mužov a je im jedno, či ten muž je ženatý alebo slobodný, proste idú doradu a hľadajú pre seba toho najlepšieho. Takmer vždy to v ich očiach vyhráva ten ženatý. V tejto aktivite sa úplne spolčili a nie sú prístupné žiadnym argumentom. Ja keď si predstavím, že by mi nejaká osamelá žena začala ohrozovať manželstvo, je mi z toho naozaj zle. Koľko musí byť v takej žene bezohľadnosti, vidím to aj na mojich sestrách. Čo je to za trend v poslednom čase? To už ani ženy matky nemajú žiadnu úctu k deťom ženatých mužov a ich manželkám? Prečo musia narúšať pokoj rodín? Možno si poviete, že je to na tom mužovi, nemá sa dať. A čo tá žena? Ona sa môže pokúšať získavať zadaného? Provokovať a ohrozovať inú rodinu?

pompiKolacik

Oba pohlavia si dokazuju nie len baby!! Hlavne muzi 35 + si potrebuje dokazovat, ci na hentaku kocku este maju :))
V podstate sme sutazive bytosti, obcas az moc sutazive chromozomy dedime..... su ludia co im ta sutazivost prerastla cez hlavu, az im z toho zadrb*va

pandorica

Baby si potrebujú dokázať, že na to ešte majú a chlapi... sú chlapi, ktorý odolá, keď pred ním baba roztiahne nohy?A silne pochybujem, že by tým nejako ohrozoval svoju rodinu, ten chlap myslím...lebo koľko chlapov reálne opustí svoju rodinu pre nejakú nadržanú samičku?

samohon

som pobehaj a prelietavy vtacik, ale s vydatou zenou by som si nikdy nezacal. tam kde su deti, tam sa nepatri nahlodavat vztahy. to sa nejednemu vypomsti. rozbi rodinu, dvaja mozu byt stastni, ale kolko ich bude nestastnych? na nestasti inych sa neda vybudovat dlhodobe stastie.

kungfusrac

Ma to vela vyhod. Zenaty muz je zabezpeceny a nenarocny. Kazda zena si najprv zisti, ci je zenaty, alebo nie a ak je, tak sa bez vahania na neho pricucne.

suchibuchi

poznam par starsi ako su sestry v prispevku: muz 66, zena 63. on zenaty, ona vdova. on trulko, ona nadrzana. on v stereotypnom manzelstve, s mnohymi komplexami, ona zbehla v zoznamke a skusajuca jedneho partnera za druhym. hlada nieco trvale, nieco sikovne, nie bez grosa, spolahlive, na dozitie. ale ked sa medzi slobodnymi a rozvedenymi taky nenajde, natrafi pri sporte na tohto. zda sa byt velky gentleman, pozorny, mily, zrucny. ona vyhodnoti vsetky jeho plusy a samozrejme velmi rychlo si to s nim rozbehne sexualne. chlap mal doma uz dlhsi cas celibat, kedze k manzelke sa zdaleka nespraval tak ako k vdovicke. takze od radosti zadupoce nohami aj niecim inym a vztah je na svete. a vdova uz len vyckava, postupne nahlodava rodinu recami, ktore su trpakovi prijemne. pretahuje mu motuzy pod nosom. a chlap odrazu vykasle aj na rodinu aj na dobru manzelku. odrazu je manzelka stihacka a babka-vdova idealna zena pri ktorej sa da stastne zostarnut. ten naivka vobec netusi, ze ona popri nom spava aj s dalsimi, lebo nema istotu, ci sa jej korist podari ulovit.
je to realny pribeh mojej dobrej priatelky, ktora je natolko uslachtila a hrda, ze s tym nic nerobi a o muza nebojuje. mozno aj preto, lebo nie je taky idealny a kludne ho dopraje tej rebeke. ja toho chlapa uplne neznasam, poznam ho este od detstva. niet o co stat, je to pretvarka a egoista. ale jej mi je luto, na starost ostane sama a pritom sa starala cele roky vzorne o rodinu. a keby pri sexe ten trpak nahodou zgegol, vdovsky po nom dostane ta bestia.

zita11

O zenatych chlapov sa nemusis starat.

Su fajn, ak mas malo casu, lebo oni tiez. Neotravuju, ked nemaju co robit.

Ak ich nechces vytiahnut z manzelstva, mas nadej na prijemny cas.

Je mensia sanca narazit na psychopata, kedze ho zena este neopustila.

Sejla

Tak ako jasné, že muž, ktorý podvádza, je na tom morálne oveľa horšie, než žena, ktorá ho zvedie. Ona totiž mnoho krát na začiatku ani nevie, že je ženatý a ak aj, tak dajme tomu, že zraňuje tým rodinu, ktorých členov ani nepozná, zatiaľčo ten chlap pozná svoju rodinu, manželku, deti, žije s nimi a klame ich do očí. A ešte to zvalujete na jeho milenky, že chudák chlap.

Agnes998

Tvoje sestry su muzske matrace, muzi ich maju len na jedno ale taketo zeny si nikdy nevazia. Pochybujem, ze rozbiju nejaku rodinu, ktory muz by dal prednost hentakej starej rozhodnozke co na seba necha kazdeho vyliest a opustil by starostlivu manzelku.

prezyvko

je zbytočné rozoberať či je viac na vinný muž alebo žena. podľa mňa je to rovnaké. ten čo má milenku ukazuje stav chrbtovej kosti rovnako ako tá čo si našla ženáča.
allison111 - to čo vravíš sa dá povedať aj opačne. 45 ročnej snáď neimponuje a nezvýši ego ak o ňu niekto prejaví záujem, či už ženáč alebo niekto mladší? tú vec o nepripúšťaní si starnutia snáď ani netreba rozoberať.