Prečo si ženy bez mužov začínajú so ženatými chlapmi?

Príspevok v téme: Prečo si ženy bez mužov začínajú so ženatými chlapmi?
Eura

Mám 37 rokov, som vydatá, máme tri deti. Mám dve sestry - 45 ročnú vdovu a 46 ročnú rozvedenú. Obidve majú deti už dospelé. Tieto moje dve sestry začali loviť mužov a je im jedno, či ten muž je ženatý alebo slobodný, proste idú doradu a hľadajú pre seba toho najlepšieho. Takmer vždy to v ich očiach vyhráva ten ženatý. V tejto aktivite sa úplne spolčili a nie sú prístupné žiadnym argumentom. Ja keď si predstavím, že by mi nejaká osamelá žena začala ohrozovať manželstvo, je mi z toho naozaj zle. Koľko musí byť v takej žene bezohľadnosti, vidím to aj na mojich sestrách. Čo je to za trend v poslednom čase? To už ani ženy matky nemajú žiadnu úctu k deťom ženatých mužov a ich manželkám? Prečo musia narúšať pokoj rodín? Možno si poviete, že je to na tom mužovi, nemá sa dať. A čo tá žena? Ona sa môže pokúšať získavať zadaného? Provokovať a ohrozovať inú rodinu?

Fúzač

Vo svojom veku si už ťažko nabali a slobodného. A rizvedeni maju už náhradu preto sú rozvedení alebo alkoholici.

ebi777

woo

je mi to jasné, o čo im ide, snáď to vysvetľovať netreba :)

ale s tým nesúhlasím, že chcú hocikoho,, napr. na moje kolegyne sa nelepia, len ja musím neustále takých kktkov odpinkávať zo seba, ani jeden drink, kávu neviem s kľudom dopiť, vychutnať

woo

zenati su lahsia korisť, ako slobodni, su radi ze ma o nich niekto zaujem, dviha im to ego a raz dva ich zbalis. preto to robia. ale ublizuju sami sebe, lebo taki nemavaju zaujem o vztah, len o sex.
ebi,zenati ta chcu, lebo oni to skusaju vsade. ide im len o sex. manzelstvo povazuju za utrpenie, aj ked im to klape, lebo ho povazuju za obmedzenie slobody trtkat s kymkolvek. milenku si hladaju ako zabavu alebo ako šport, koníčka, aby sa mohli chválť kamošom.

kungfusrac

Vtip je ale v tom, ze to moze urobit len hlupak. Lebo ak raz zenaty muz podvedie zenu s nejakou slobodnou, tak je takmer iste, ze podvedie aj tu slobodnu, ked sa s nim ozeni.

pompiKoláčik

V podstate ma kungfu... pravdu ,az na to fnukanie. Chudak asi mu nejaka doma fnuka ,tak ma pocit ,ze fnukaja vsetky vydate