Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

BFF v domácnosti s vami a vaším priateľom?

Príspevok v téme: BFF v domácnosti s vami a vaším priateľom?
zvedavec :)

Zdravím

Náhodou som zabrdla do čítania si článkov o tom, ako jedna naj priateľka prebrala druhej partnera...a vtedy mi skrstla myšlienka:

Ak máte naj priateľku a vy samé máte priateľa (chodíte s ním dlho a aj s ním sama bývate), či by ste si v takom prípade nechali u seba bývať BFF na nejaký čas? (vzťah naj kamky a vášho priateľa je na veľmi dobrej úrovni - napr. tiež ako kamoši alebo ako súrodenci)

Aký je Váš názor?
Veľmi by ma to zaujímalo.

Ďakujem za Vaše názory :)

zita11

Ja by som ju nechala u seba bývať. Ale dohodla by som krátku dobu, napríklad mesiac. A keby nám to neklapalo, po mesiaci sa môžeš hlásiť, aby odišla.
Za mesiac bývania by som peniaze nepýtala. Ale pri predĺžení by ste sa mali nejak dohodnúť. Ak má málo peňazí, aspoň pätina nákladovsa mi zdá ok.
Ak by sa dala dokopy s mojím frajerom, skončila by som s obomi.

Iba Katka

jžš, ale veď pomôcť hej, kým si nájde prácu a potom bývanie. Ale nie, že bude rok u mňa živoriť. :D

Prezyvka55

Iba Katka ked budu mat sex tak ju pozvu predsa :D ved nenechaju kamaratku sa nudit alebo pocuvat vzdychy niekde vo vedlajsej izbe.

Euva

Ja by som priateľku u seba nechala bývať. Ak má práve krízu a je bez peňazí, tak aj zadarmo. Priatelia si majú pomáhať, nie ? čo takto seriál Prietelia? Tam tiež bývali rôzne.
Ale BFF by som premenovala na BFFT
(best friend for today) :-). Ktovie, čo prinesie budúcnosť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

BFF v domácnosti s vami a vaším priateľom? - Fórum - ZDRAVIE.sk