BFF v domácnosti s vami a vaším priateľom?

Príspevok v téme: BFF v domácnosti s vami a vaším priateľom?
zvedavec :)

Zdravím

Náhodou som zabrdla do čítania si článkov o tom, ako jedna naj priateľka prebrala druhej partnera...a vtedy mi skrstla myšlienka:

Ak máte naj priateľku a vy samé máte priateľa (chodíte s ním dlho a aj s ním sama bývate), či by ste si v takom prípade nechali u seba bývať BFF na nejaký čas? (vzťah naj kamky a vášho priateľa je na veľmi dobrej úrovni - napr. tiež ako kamoši alebo ako súrodenci)

Aký je Váš názor?
Veľmi by ma to zaujímalo.

Ďakujem za Vaše názory :)

Iba Katka

Keby som mala bývať sama s kamarátkou, tak dobre. Ale s priateľom aj kamarátkou, to nie. Keď sa ľudia, ktorí si nie sú príbuzní stretávajú až tak často, že spolu žijú, buď sa začnu neznášať alebo minimálne jedna strana zamiluje. A až potom nastávajú nepríjemné situácie.

Okrem toho, s partnerom/partnerkou vždy zažiješ nejakú hádku, to má byť tá BFF svedkom? Alebo keď budeš chcieť mať sex, tiež si budeš dávať pozor, aby ste neboli hluční? To nie je dieťa, čo ti zaspí o ôsmej večer a máš večer pokoj. Proste žiadne súkromie.

zvedavec :)

pri vašich odpovediach mi skrstla otázka ďalšia...a čo keby vám naj kamka platila za ubytko? v tom prípade by ste to tiež nechali tak?...

ešte raz díky za odpovede a skúsenosti :)

Angie8822

ja si myslim presne to iste ako ostatni...neviem, preco by som si mala k sebe vziat svoju naj kamaratku, ked zijem s priatelom v jednej domacnosti...a ako pise Agnes998, co je socka? ved sa musi vediet postarat sama o seba...

Agnes998

Ja by som si k sebe nenastahovala kamosku na pol roka ani keby som byvala sama! A co je socka? Na par dni v poho, ale potom nech si najde pracu, byvanie a adios. Ja nie som charita.

zvedavec :)

Prezyvka55 - tak to neviem, každý podľa toho ako chce, ja som to myslela normálne :D :)

MultiLevel - to hej, na pár dní, to mi je jasné...ale čo napríklad, keby potrebovala prespať na pár mesiacov, max pol roka?

Som ale rada, že ste taký zlatí a dávate sem svoje názory :)
Plus poteší, ak sem niekto napíše svoju skúsenosť :)

Ďakujem :)

MultiLevel

Jasne....to by mal kazdy vediet :D Isteze...ja som sa vo svojich 27 rokoch dozvedela co je to MILF :D Od anglickych studentov, ktorych som stretavala cestou do prace, ktori mali asi tak 14 rokov a straaasne sa na tom bavili. Nie toto ani BFF nepovazujem za nieco podstatne, co by malo byt v mojom vseobecnom rozhlade :) ale uz to viem a zas som "mudrejsia" :D
A nie, nechcela by som byvat s naj kamoskou a frajerom. Pokial potrebuje kamoska prespat na par dni, tak pohoda. Ale byvat tak? Byvala som s roznymi ludmi pocas VS, ale ak by som uz chcela zit s partnerom, tak len osamote.

woo

to by mal vediet kazdy:DD jasne, patri to k vseobecnemu vzdelanie, rovnako ako výrazy omg, lol, swag :DDD
nie, urcite je blbost chciet byvat s najkamoskou a s frajerom. bud by sa neznasali alebo by spolu spali.