Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Muz ma zacal bit

Príspevok v téme: Muz ma zacal bit
zara9

Ahojte mam problem..pred par mesiacmi som zistila,ze muz si nasiel milenku..ked som mu povedala,ze o nej viem,zacal sa vyhovarat ze to je len kamaratka..bla bla..potom prisiel domov opity a zbil ma,hodil na zem a dokopal..nejako sa to utriaslo a vsetko bolo relativne v poho..slubil,ze si s nou teda uz nebude pisat..lenze pred par dnami sme boli na jednej akcii kde bola aj ona..jasne ze z neho nespustila oci a on tiez po nej pozeral..potom odisla a za chvilu zmizol aj on..vybrala som sa ho hladat..po par metroch vidim,ze mi ide oproti a ked som sa ho spytala,ci bol s nou,vybuchol,prefackal ma,chcel ma hodit na zem a krical,ze ma zabije..uz som zufala,co mam
Robit???odisla som a spim zatial v hoteli..nemam kam ist,nemam anii pracu,som doma uz par rokov..nechcel,aby som isla,ked nemusim..sme spolu uz 18 rokov..:( aj preto ma to trapi..ze teraz po takej dobe mi toto spravi..

0vecka

este ju dodrbte.... akoze fakt myli ludia:) nechapete ze ma problem a potrebuje povzbudit mozno nejake tie rady... inak ja som myslel ze to vyzivne je na da roky a nie na rok... a neviete napr ci ten jej manzel nezdedil dom alebo tak a potom nema narok na nic... atd.

woo

a predpokladam ze ked ste taki bohati, ze ma penazi dost. tak sa rozved, vyziadaj si od sudu na rok vyzivne, kedze nemas pracu, nech ta este rok zivi, po vysporiadani budes mat aj peniaze, nakolko ti patri polovica majetku , a zatial si najdi byvanie a pracu. a najdi si dobreho pravnika.

woo

nemas pracu, lebo nemusis robit? akoze on ta zivi, a ty si s tym spokojna? a deti nemate? no moja, ak si len tovar, ktory sa opotreboval a vymenil, tak co sa cudujes? zacni sa chovat ako normalny clovek, najdi si pracu, zacni byt sebestacna, najdi si byvanie...doteraz si na co myslela? ak ta on zivi a ty nic nerobis, naco otvaras usta, za to ze ma inu??

MultiLevel

okej, tak s nim ostan aj nadalej a snaz sa byt dobra, mila, oper mu, navar a ked ta obcas dokope, tak sa mu este aj podakuj :) To chces pocut?
A co ked tvoji znami nevedia o nom aky je? Tak snad ti uveria ked im to povies? Ci budu stale nadrzat jemu?? Ach boze....to kde zijes? Prosto za nimi chod a vsetko im povedz. A ak ti neuveria LEN preto, ze pred nimi je vzdy ochotny, mily a neviem co este, tak nech sa daju spolu s nim liecit aj tvoji znami a rodina.......Este si to ani len neskusila a uz poznas ich reakciu? Pozri, bud chces svoju situaciu riesit, alebo ti vlastne vyhovuje to, ako to je :) Vyber si :)

rapopo

zara, mohla by si opisat vas sexualny zivot za poslednych par rokov? Nezbadala si, ze sa nieco prudko zmenilo?
Podla mna ta bije preto, lebo sa s tym nevie inak vysporiadat, tak to smeruje do agresivity, robi zo seba hovado a caka od teba, ze sa ti tym zhnusi a odides od neho.

AlisonWolf

A tiež v tom boli milenky,podotýkam. Tak sa to aj začalo. Ona mu to začala vyčítať a potom schytala bitku. Navyše je to bývalý poliš, takže na nej skúšal všetky tie chmaty. Kkt jeden.

AlisonWolf

je to hrozné, moja sestra zažila niečo podobné, akurát že ju bil pred jej 3ročných dieťaťom... odišla bývať ku rodičom, teda bývame všetci pokope. Moja mama ho udala za ujmu na zdraví, sestra mala kopec modrín, všetko prešlo vyšetrovaním...
Najlepšie je utiecť, dať sa dokopy, začať pracovať, ak sa to dá...

hftcd

co ma s tym jeho milenka spolocne? to ona zato moze ze ten chlap nevie byt verny manzelke a ze buje manzelku? ved ona si s nim uziva sex a asi peniaze, tak co, ona s tym nema asi nic spolocne ze jeho manzelka sa necha mlatit a podvadzat. jej to moze byt ukradnute. "skvely" charakter zeny aj manzela.

NADA55

Nebudem Ta v ziadnom pripade urazat,je mi luto,ze prechadzas takymto krutym obdobim,ale je hlavne na Tebe ako sa k tomu postaavis a tym vlastne rozhodujes o svojom dalsom osude.zarka,aj ked je to tazke,musis sa postavit na vlastne nohy a nieco urobit pre seba.Ved nasilie pachane na zenach je myslim to najhorsie, co moze byt.Tu nejde ani tak o hrdost,ale ked to urobi muz raz a ak nezakrocis proti tomu,tak to budes mat servirovane castejsie a pacil by sa Ti taky zivot?Ved uz ked vies ,ze je tam niekto treti musi byt pre Teba ubijajuce,laska sa neda vynutit mozno je to len jeho terajsie pobluznenie,ale co by to dalo Tebe...Maj uctu hlavne sama k sebe,hladaj rychlo riesenie,navstiv nejakeho odbornika,ktory je nezavisly a nechaj si poradit.Vzdy sa da zacat odznovu a nebola by si ani prva ani posledna.Neviem ci mate deticky....Skus sa zamestnat a nezit v zlatej klietke.Ako Ti radi MultiLevel urcite sa najde niekto,kto Ta prichyli a hlavne pochopi.Neries co si mysli okolie Ty prezivas peklo,lebo u mna bitka znamena peklo a neviem si ani len predstavit ake to je,ked niekto zodvihne ruku...Ukonci tuto etapu zivota,vsetko sa da len treba chciet,nech Ta tesi ,ze si zdrava maj v sebe tu chtic zmenit svoj zivot k lepsiemu...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Muz ma zacal bit - Fórum - ZDRAVIE.sk