Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo namiesto make upu?

vilaamalka1

ahojte, ja pouzivam egyptsku hlinku lebo ked si dam make up tak mi je vidiet kazdu vrasku... po egyptskej hlinke mam prirodzeny opaleny look :) a tonujem sa ako chcem, na vecerne prilezitosti viac a cez den len tak zlahka...
zohnala som kedysi na eshop natureal, neviem ci to tam este maju... pouzivam uz asi 2 roky jednu krabicku 15g

f26

Ja používam He-Shi na tvár aj dekolt. Je jemný a pri pravidelnom použití som tak jemno opálená. Make-up už skoro vôbec nedávam... Tento myslím -odkaz odstránený-

Lulu2011

a preco nechces? tak jedine potom nejaky tonovaci krem, alebo bb kremy, aj ked tu ako make up :) ale vyzera clovek s nimi pekne sviezo a dokonca aj prospievaju pleti

Petra88

Ahoj, Garnier Blur je už dostupný aj na SR. A čo použiť miesto make upu záleží aj podľa toho aký výsledok chceš dosiahnúť. Prekrytie? Zmatnenie? Zjednotenie farby? Opálenie?

Fleur-de-lis

bioderma má napríklad tónovací krém. A určite je takých viacej, len si vybrať.
Osobne Garnier kozmetiku nemám rada, ich produkty moja pleť neznáša.
Ja by som si vybrala niečo z prírodných produktov, alebo aspoň také čo neobsahujú parabény a podobne.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo namiesto make upu? - Fórum - ZDRAVIE.sk