Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrubé lýtka

Príspevok v téme: Hrubé lýtka
k.2917

Mám štrnásť rokov . Od malička mám hrubšie lýtka . Cvičím , športujem , ale nič . Niekdy mám kvôli tomu komplexy . Skúšala som už asi všetko . Drepy , kardio , jumping , .. . Niekedy sa s tým zmierim , že zapracujem na svaloch , ale keď vidím ostatných dievčat nohy , tak mi je opäť na nič . Mám nohy doslova ako " presípacie hodinky " . Neviem čo mám robiť :( Vážim 52 kg . Nemyslím si , že je to veľa . Keby chcem schudnúť , tak max. na 50 kg . Bruško mám štíhle a pomaly sa mi na ňom rysujú tehličky , len tie nohy :(

Fleur-de-lis

prečítaj si www.topky.sk

A už som to tu raz niekde písala. Si ešte mladé dievča, ja rozumiem tvojej nespokojnosti a že sa ti to nepáči. Ale vieš, čo nám svet hustí do hlavy, že len keď sme dokonalé tak sme dosť dobré a zaujímavé, je to blbosť! Nehorázny klam a ja sa čudujem všetkým dospelým, že to nevidia a nepostavia sa proti tomu. Keby neboli všade v telke a časopisoch propagované dokonalé postavy, tak by si sa vôbec pre svoje lýtka netrápila. Nahustili ti do hlavy klam a teraz sa to stalo aj tvojím názorom.
Váž si, že máš zdravé nohy. Ja by som radšej mala zdravé nohy s obrovskými lýtkami než žiadne.
Pekná postava zaujme na pár minút, ale autentická osoba s krásnym charakterom zaujme na celý život.

Never tomu čo propaguje svet. Keby to bolo naozaj dobré a správne, nebolo by toľko nešťastných ľudí, ktorí sa neznášajú.

Už neviem, ktorý ostrov pri USA to bol, ale odkedy tam začali vysielať americké seriály tak stúpol počet samovrážd a depresií u mladých. Začali sa objavovať psychické problémy so sebaneprijatím a viac a viac mladých potrebovalo psychologickú pomoc. Prečo? Lebo uverili, že musia vyzerať tak ako oni inak nie sú dosť dobrí a dosť zaujímaví, a dosť atraktívni a podobne...

Prajem ti veľa múdrosti, aby si vždy vedela správne rozlíšiť pravdu od klamu a mala dosť síl a viery v seba žiť podľa svojho presvedčenia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrubé lýtka - Fórum - ZDRAVIE.sk