Bolesť ruky posilnovanie

Príspevok v téme: Bolesť ruky posilnovanie
Prisaman

Zdravím. Mám už dlhšiu dobu jeden problém na ľavej ruke. Tým myslím odvtedy čo som začal posilňovať. To bude tak 3-4 mesiace. Tento problém som mal ja na pravej ruke ale akosi opadol. No na lavej ma stále trápi. No ale aby som sa dostal k jádru veci. Bolí ma akokeby ten kĺb alebo šlacha ktora je na predlaktí. Je to Bolesť typu ako ako keby mi tam niečo dunelo. Tieto problémy vždy nastali keď som šiel napríklad s kamarátom na páku tak vždy mi zlyhalo toto miesto. Neviem prečo ale pri posilnovani sa mi toto zranenie moc nestáva ako pri tej páke. No problem je v tom že potom minimálne 3 dni nevládzem cvičiť. Tieto problémy som mal aj ked som pred 2 rokmi posilnoval len s činkou na byceps. Bol by som fakt rád za niake rady. Ďakujem.

smc

no neviem, skus sa lepsie rozcvicit alebo nejako ponatahovat vzdy ten sval .... a hlavne pred tym ako ides posilovat...
alebo si skus zobrat na posilovanie rukavice s omotavkou akolo zapastia.. malo by to byt podla mna lepsie alebo nejako zafixovat zapastie... a ked mas tie rukavice alebo nieco na zafixovanie ..skus to dat tak aby si mohol hybat co najmenej so zapastim..ale nestiskaj to moc, proste tak aby to bolo dobre zafixovane

a daj vediet ci je to lepsie alebo nie