Akné uz nevladzem

Príspevok v téme: Akné uz nevladzem
miška 4752

mam nad 20r, uz z nadpisu je jasne ze ma trapi akne,. uz naozaj nevladzem, snazi sa zdravo stravovat, brat vyziv.doplnky, kozmetiku som poskusala vsetku asi, kozna mi nepomohla,...atd...klasicky kolotoc... viem ze stresoom a to zhorsuje tak by som sa mala upokojit, ale ja mam uz vazny problem, stale na to myslim ze mam tie hnusne vyrazky, mam cely chrbat flakaty nemozem nosit asńi tielka, saty atd... uz ma nebavi skryvat sa. mam peknu postavu a stale sa zakryvat ....oh mam uz toho plne zuby. a moj navacsi zlozvyk je ze si to vkuse babrem a chytam...potom samozrejme ze mi ostalo kopa flakov,...asi hladam vyrazky uz aj tam kde niesu len aby som ich znicila...ako sa mam toho zbavit??? ja sa ich nehccem chytat ale vzdy ked si poviem ze uz sa nechytimm ani jednej pretoze viem ze to je maximalna hlupost, tak zase sa pristihnem ze sa chytam bud tvari alebo chrbtu..

pomozte ak viete nejake rady ! dakujem

miska4752

luko, ale ty si chlapec, mozno na babyy ma ten liek tazsie vedlajsie ucinky, a pocula som ze ked sa prestane brat zas sa akne vrati tak ako s atikou atd...

ten moc...no viem ze je to starodavny sposob, ucinny, ictala som si akurat o tom ale ja si neviem pomoct, nedokazala by som si to natriet na tvar, neviem :)
dakujem vam aj tak

luko744

to su fakt rady , davat si na akne moč... akne sa telo zbavuje špiny cez kozu , mocom cez oblicky, moč ma mozno mierne dezinfekčne ucinky ale je to vlastne odpad z tela , urcite to nie je vhodne na akne , nevyse je to pekne nechutne ...

GoFruit

Redbatica, ten najlepsi liek ma kazdy clovek pri sebe vzdy... len niekto nas naucil ze je to odpad, skodlivy odpad...

redka

Vidis na urinu som zabudla. Toez dobry a lacny tip. Na vonkajsie pouzitie to zvladnes. Zlepsenie je vidiet velmi skoro. Vecer natries urinu na plet a nanesies krem ako vzdy.

GoFruit

Moc je liecivy najdi si o nom na nete, Cingros, Malachov, Patykova, jogini...... ako to ty citis, ale moc by mohol dobre zabrat... Ked curas , treba stredny prud....

miska4752

dakujem, poskusam,. sama som vsak zistila ze najlepsie to je v lete ked mam menej startosti a osobne som vo vacsej pohode ako teraz.
skusim vase rady, dakujem !.

/ ten spominany kokosvy olej mi jedine tak vonia a mam po nom uzasne ruky, ale na tvar neni dobry , a s mocom joj no neviem, asi mam predsudky, ved niesu v tom skodlive latky? neviem... /

dakujem aj tak, pekny zvysok vecera...lebo toto je tema na dlhy cas a nechcem vas on oberat :)

luko744

miska ...je to na tebe , ja som ho bral a nic sa mi nestalo ... tiez som sa roky trapil a skusal vsetko mozne aj nemozne aj rozne ocistne kury .. ale tento liek je jedine co na tazku formu akne spolahlivo zabera ...a ked budes mat peknu plet a znovu sebavedomie , mozes si cistit organizmus ;-)

GoFruit

Ked si vycistis creva tak mozno aj priberies. Ak sa ti upravivdaka tomu travenie - jablka ti urcite pomozu na travenie.

GoFruit

A este najlepsie nedavaj nic na tvar ziadne chemicke vodicky a masticky. Ak nemas prilis silne predsudky tak si na tvar natri moc vlastny a nechaj uschnut a hned na to natri kokosovym olejom. Uvidis ten zazrak. Ale to vycistenie zvnutra plati

miska4752

o tom lieku som uz pocula, kozna mi navrhla antikoncepciu ako riesenie.. ja aj napiork tomu ze mam priatela uz 4 roky nechcem ju nechcem brat, a ni ten liek . pocula om o negatovnych ucinkoch a neviem . nehccem si este pritazit,....

skusim vynechat teda muku, ml. vyrobky a sladkosti,... len sa bojim co budem jest, lebo ja osobne preferujem zeleninove jedla, ryzu atd, psylium beriem...
ale nechcem schudnut. praveze naopak, jem pangamin aby som trosku pribrala ten ze je aj na plet fajn