Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nedokážem urobiť priateľku + malá výdrž

Príspevok v téme: Nedokážem urobiť priateľku + malá výdrž
Džino Bridžo

Ahoj,

sme s priateľkou pár mesiacov, no začiatku to bolo ako pri každom novom vzťahu - spoznávali sme sa, oťukávali, zisťovali čo sa komu páči. Potom som prebral iniciatívu a trošku sa s ňou porozprával, tak sme to posunuli ďalej.

Problém ale je, že sa pár krát nespravila, lebo som vydržal len pár minút a teraz má už vždy problém, je z toho mierne zdeptaná a dokonca niekedy odmieta sex, hoci ho má veľmi rada. Keď príde na sex, niekedy vidím na nej strach z toho, že sa zase nedokončí alebo ja niekedy nevydržím dlho. Problém je aj v tom, že sme obaja maličký, je teda mierne užčia a aj keď môj penis je normálny priemer, pri vnikaní mám veľký problém. Potom je to už okej, ale to dráždenie a tlak je dosť veľký. Začali sme používať lubrinakt, ale jej sa nepozdáva, lebo že to ide moc ľahko a tak opäť premýšľa nad tým, že sa neurobí.

Skúšali sme aj rôzne polohy a čo je mi divné, tak pri polohe na psíka nič necíti. S predchádzajúcimi partnermi ona problém nemala a takmer vždy dosiahla vaginálny orgazmus. Pri mne problém má. Ja som tiež nemal s predchádzajúcimi problém, aj ked časť z nich bola orgazmom cez klitoris, ale boli spokojné aj tak.

Čo teraz, ako jej mám pomocť? Snažím sa jej povedať, že musí mať čistú hlavu, nebát sa a musíme nájsť tú vhodnú polohu, kedy to bude najviac cítiť. Skúsiť inú polohu, napríklad pri misiónarovi jej dať vankúšik pod zadok, nech viacej stimulujem bod G? Alebo je to čisto v hlave a jej strachu?

Otázka do pléna - môže lubrikant spôsobiť, že žena kvôli nemu nemá orgazmus? Ide o gél od Durexu, klasický modrý gél, skúšali sme aj ovocný a potom silikónový tusím od Pepina či Primerosu (nepamatám si presný názov).

Ďakujem.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nedokážem urobiť priateľku + malá výdrž - Fórum - ZDRAVIE.sk