Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ortoped Ružomberok

steffanie99

rossie19 ano suhlasim s tebou * vacsinou problem je prave v tom akych lekarov si riesit, k akemu ides. My sme riesili este minuly rok problemy s tym ze otec padol a nebolo toho kto by sa ho ujal, kto by mu urobil potrebne vysetrenia a venoval by sa mi aby vsetko proste dobre dopadlo aby sa bez problemov zotavil. Bracho s otcom chodil po doktoroch a vzdy mi potom nahnevany volal, ze uz ma toho plne zuby, tak sme si nad to sadli a vzali ho k sukromnemu lekarovi, niekedy sa proste inak neda a niekedy je to prave dobre ze inak to nejde ;)

rossie19

mikalka tak my sme riešili zatiaľ len štátnych lekárov vieš, možno práve tam je ten problém, že štátni nejako to neriešia, že im ide najmä o to aby vybavili rýchlo čo najviac pacientov a to je všetko chápeš

mikalka21

@rossie19 ako toto myslíš vážne, že vám zatvárajú pred nosom? to akože na aké kliniky chodíte, keď máte takéto problémy? toto je teda celkom hanba, že lekári utekajú pred pacientami a zdravotnými problémami miesto toho aby ich riešili!

Romanka25

Prvotne nadsenie sice nebolo, ze :) ale podstatne je ze po navsteve mi mamina povedala ze ak by znovu mala ist k lekarovi tak sem. Ona mala strach ako to pojde, aky bude pristup ale aj ona sama bola milo prekvapena

rossie19

bojla my máme so synom podobnú skúsenosť. Všetci nám zatvárajú dvere pred nosom a nikto sa nemá k tomu aby riešil jeho problém s ramenom. Už som až zúfalá. :-/

Roman.T

kontakt si vies najst aj na stranke to je jednoduche :) ja len aby si nemala problem Spinn najst tak nachadzaju sa v Likavke ulica sa mi zda ze J. Kacku. To ked hodis do navigacie alebo do telefonu tak ti to urcite najde. Snad som ti pomohol aspon stipku.

silvinka79

Roman.T tak mi posli prosim ta kontakt alebo kde konkretne ich najdem, pomohlo by mi to :) aspon by som vedela ako tam trafit.

NadaStrakova

Romanka tak to je dost mozne. Ale ti sukromni lekari stoja urcite nie malo penazi a myslim ze nie kazdy na to ma :/

bojla

nikto sa ho nechce chytit? coze sa mu porobilo, ked ma problemy s kolenom? asi to musi byt nieco vazne, ked od toho davaju lekari ruky prec..

nikuska333

Sašena to ani ja nemám rada, keď musím predvídať na mesiace dopredu. Švagor chodí na ortopédiu pomaly každú chvíľu vyzerá to dokonca na operáciu kolena len nejako sa nikto toho nechce chytiť tak som zvedavá ako to nakoniec ubačujú. Asi budú musieť tiež investovať do nejakého lekára, ktorý mu pomôže pretože sa to s ním vlečie už pomaly tri roky a furt žiadny pokrok :/

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ortoped Ružomberok - Fórum - ZDRAVIE.sk