Ortoped Ružomberok

rossie19

bojla my máme so synom podobnú skúsenosť. Všetci nám zatvárajú dvere pred nosom a nikto sa nemá k tomu aby riešil jeho problém s ramenom. Už som až zúfalá. :-/

Roman.T

kontakt si vies najst aj na stranke to je jednoduche :) ja len aby si nemala problem Spinn najst tak nachadzaju sa v Likavke ulica sa mi zda ze J. Kacku. To ked hodis do navigacie alebo do telefonu tak ti to urcite najde. Snad som ti pomohol aspon stipku.

silvinka79

Roman.T tak mi posli prosim ta kontakt alebo kde konkretne ich najdem, pomohlo by mi to :) aspon by som vedela ako tam trafit.

NadaStrakova

Romanka tak to je dost mozne. Ale ti sukromni lekari stoja urcite nie malo penazi a myslim ze nie kazdy na to ma :/

bojla

nikto sa ho nechce chytit? coze sa mu porobilo, ked ma problemy s kolenom? asi to musi byt nieco vazne, ked od toho davaju lekari ruky prec..

nikuska333

Sašena to ani ja nemám rada, keď musím predvídať na mesiace dopredu. Švagor chodí na ortopédiu pomaly každú chvíľu vyzerá to dokonca na operáciu kolena len nejako sa nikto toho nechce chytiť tak som zvedavá ako to nakoniec ubačujú. Asi budú musieť tiež investovať do nejakého lekára, ktorý mu pomôže pretože sa to s ním vlečie už pomaly tri roky a furt žiadny pokrok :/

Sašena

Dea2 u sukromneho lekara by si podla mna do dvoch tyzdnov mala dostat termin urcite. Ja doteraz som vzdy tak termin dostala. A to je tak akurat. Viem si pekne naplanovat kedy tam mozem ist a nemusim cakat na termin za dva mesiace a dufat ze vtedy akurat si budem moct zobrat volno alebo nieco podobne :)

Roman.T

nie dlho nieco vyse tyzdna. Co som bol ozaj nadseny, ze som termin dostal pomerne rychlo :) No mnohokrat sa neoplati ist rano len tak k lekarovi neohlasene. Pretoze mnohokrat sa moze stat ze clovek ani na radu nepride. Mne sa to tak parkrat stalo u statnych ortopedov ;)

Dea2

Roman.T // ako dlho si u súkromného lekára čakal na termín? vybaviť sa u ortopéda je teda naozaj makačka. Človek by si myslel, že príde, sadne do čakárne a snáď sa dostane za hodinu max. na radu, ale to vôbec :(

Roman.T

Zdravicko
Lukaso ja som to nenapisal? to sa ospravedlnujem. Ano bol som u sukromneho lekara.
Romanka25 ani ja som nebol nadseny, ze musim ist k sukromnemu, ale vyplatilo sa. A som rad ze som sa na to dal, pretoze uz konecne nejaky lekar zacal riesit moje problemy.
silvinka79 ta klinika sa vola Spinn, tam som bol na ortopedii. Ak budes potrebovat tak ti potom mozem poslat aj na nich kontakt. :)