Iba zamilovanost, ci hlboka citova naviazanost?

Príspevok v téme: Iba zamilovanost, ci hlboka citova naviazanost?
LadyOpium

ahojte....zacalo sa to pred tromi rokmi ked som nastupila na strednu...ja som bola prvacka na obchodnej akademii, on si robil posledny rocnik na nadstavbe...i ked som ho vnimala ze k nemu citim nieco viac uz od zaciatku, bala som sa, ze by ma nechcel a vnimala som ho len ako muza, ktoreho nikdy mat nebudem...tak to islo dva roky...potom ma navstivil doma ale po roku sme to ukoncili lebo sme zistili, ze jeden k druhemu citime nieco viac ako kamaratstvo...ja som sa vtedy zrutila a skoncila som na psychiatrii...on si myslel ze somm spachala samovrazdu a preto sa ma nepokusal kontaktovat...raz som napisala na facebooku status a on mi ho okomentoval a zacali sme si opet pisat...v tom case ho mama moja nemala uz velmi v laske lebo podla nej mi ublizil, ale ja som ju prosila nech mu dvoli prist...zistil, ze ma lubi a ...tu je problem...

on niekedy sa ku mne chova ako partner ale inokedy vie tak dako prehodit sa a sprava sa len ako kamarat...v tych chvilach nech sa pokusam ho co len chytit za ruku hned povie ze radsej nie...a ked opet dostane chut na neznosti tak mi ich opetuje...ale vascinou som iniciativna ja...on je skor taky hanbliny...

no a teraz k tym citom...on mi povedal, ze citi ku mne nieco viac ako kamaratstvo ale nieco mnej ako lasku a vraj ma nechce ranit ale ja ked som s nim mi to nevadi...lebo potom sa mu prisposobim tak, ze nacnem daku temu a zabudnem na tu vasen... ALE boli ma to aj ked s to snazim ukryt...

a ked som od neho prec, vtedy zacnem citit akoby daku prazdnotu...cely den kym sme spolu nechcem jest musi ma nutit, a ked so mnou neni az vtedy som schopna sa normalne najest, ...ked som s nim, stale nieco vymyslam, kam by sme isli sa prejst, ale ked nie je pri mne tak trcim doma na zadku...

myslim si ze som akoby od neho zavisla..a pred tymto ma mama varovala...len teraz to neviem otocit ani keby neviem ako chcem aj teraz ss citim strasne lebo nie je pri mne...prepada ma smutok a nic ma nebavi... ale viem ze ked prerusime kontakt, bude to este horsie, lebo to by som asi psychicky nezvladla ...bud by som sa zrutila alebo rovno zabila...

uvedomujem si ze je to chore ale zmenit to neviem

prosim poradte oc robit?

LadyOpium

rozisli sme sa koli mame...myslela si ze som prilis citovo labilna aby som mohla mat vztah...my uz spolu chodime, ale mojej mame sa to nepaci...kaslem na nu, je to moj zivot, lenze som od nej financne zavisla, cize nemozem od nej odist...mam nejake peniaze ale na kupu bytu to nestaci... musim este pockat...a trpiet ju...som zvedava dokedy to priatel vydrzi znasat jej nalady ked on pride je cela ofuknuta ako balon ani ho nepoozdravi...

LadyOpium

a agnes998 aka nahoda, ze ku kazdej teme co zalozim mas vzdy co povedat...ale vacsinou len blaboly...neveim ci sa chces robit zaujimava, alebo co...

LadyOpium

no len s nim...moja mama ho dost nema rada...vraj mi zase ublizi a potom zbadam a preto je taka chladna vzdy k nemu...

LadyOpium

a co mam robit ked ho milujem?nedokazem byt bez neho...on ma velmi velke miesto v mojom zivote znamena pre mna velmi vela...