Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Po umyti vlasov ma svrbi pokozka hlavy

Fleur-de-lis

skús si pred umytím na hodinu do pokožky hlavy vmasírovať napr. panenský kokosový olej a tak si normálne umy so šampónom. Vyhýbaj sa veľmi horúcej vode.
Používaj prírodnejšie šampóny. Najlepší na lupiny aký som kedy mala je šampón proti lupinám bez parabénov od Yves Roche.

Daduska13213

..ahoj vyskúšaj pridať do šampónu dve tabletky acylpyrinu ..sestre to pomohlo .. mala tiež strašne lupiny a svrbela ju hlava a odkedy si s takto umýva vlasy tak je v pohode =)

_meno

ahoj ladyopium

v skratke napisem, ze ludske vlasy, potrebuju byt ciste a mastne

najskor sa pouzivalo mydlo..lenze mydlo v tazkej (premineralizovanej vode dneska) vode nefunguje, a vymysleli sme sampon .. lenze sampon nici vlas, a preto sme 'vynasli' kondicioner, aby sme doplnili mazyvy co hlava sama produkuje ..

proste komedia .. hlava sama o seba je energickym vysledkom celeho tela (ci uz organov v ramci tvare sa daju tiez pekne zistit chyby)

ludska koza funguje velmo jednoducho, v pripade ze dana vec nie je telu prospesna, vzticia sa chlpky, zatvoria sa pory, pokozka sa stiahne .. ci uz pri zime alebo obliati chemikaliou

prijemne riesenie je prirodna kozmetika (vytazky z rastlin, oleje)..kedze ich vyroba nepozostava z naliatia chemikalej zliatiny do plastoveho obalu

sam som este neobjednaval prirodny sampon, ale mozem ti mailom odporucit weby, na ktorych ich najdes

lilyiankaa

otazne je, či sa skutočne jedná o lupiny alebo ide o nejaký kožný problém .... neješ náhodou veľa sladkého? zo šampónov by som na tvojom mieste skúsila nizoral, mne nič iné nezabralo, a to som tých šampónov skúsila fakt veľa a aj som vysadila sladkosti a svrbenie pokožky aj "lupiny" prešli behom týždňa...

nathalia8

máš suchú pokožku hlavy,može to byt stresom-skus aj tak nejaku este inu značku šamponu,napr.olivový doliva.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.