Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

RNG

Nuz vkladat mi do ust slova, co som nepovedal nie je vec diskusie, ale loz a osobny utok na ociernenie.
Aspon tak to moja obmedzena logika chape.
A keby to robili tebe, tiez by si sa ozvala, lebo to nie je vec jesitnosti, ale sebeobrany.
Ale aj tak z tejto temy vypochodujem, svoje som si uz davno povedal v nej a dohadovat sa , na to nemam cas ani naladu. Este by si nezaujaty citatel myslel nedajboze, ze sa tu jedna o hadky rovnocennych.
Pricom moje vzdelanie,skusenosti a vedomosti vekom nabrate su neporovnatelne s tymi, co ma tu osobne napadaju.
Kto chce sa prehrabe k mojim prispevkom a kto je lenivy ich hladat si ich nezasluzi.
Inac mozno ma najst aj inde na nete, staci si dat do gogle moj nicok a chorobu alebo problem. A nie vsade ma napadaju, ako tu.

llek

RNG, ty mas predsa dost rokov na to aby si sa dokazal nad urcite veci povzniest. To si taky jesitny, ze beries vsetko tak osobne. Toto forum nie je o tebe, ze za teba versus proti tebe. Tu si ludia diskutuju a vyjadruju a vymienaju nazory.
No a temu zalozila Atka, tak mozno by bolo dobre nechat priestor aby sa sem vobec este vratila a nech ju niekto neobvinuje, ze si tak vaznu temu vymyslela a ze si tu sama dsikutuje pod roznymi nickmi. Mozno sa tu na tomto fore take veci obcas vyskytnu, ale prave v tejto teme urcite nie

RNG

Kocel, niektore chorpby sa tymi silnymi bylinnymi vytazkami daju vyliecit za par dni, niektore choroby sa daju len potlacat. A niektore zdravotne problemy su sposobene aj zlou stravou, a tam pomoze zmenit stravu alebo napravit traviaci proces.
Napr nedostatok zaludocnych kyselin sa neda vyliecit, tu treba doplnok kyselin brat neprestajne, inac to travenie nemoze byt dokonale
Tak isto pri "hustej krvi" tj vysokej krvnej zrazanlivosti treba brat fibrinolyticke enzymy cely zivot , inac hrozi neustale tvorenie trombov, ktore su pricina az 50% vsetkych smrti(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov)

A veru ja uz z tejto temy vypochodujem, lebo si zacinate privela vymyslat a davat mi do ust slova, ktore som vobec nepovedal. Je to od vas spinave, ale co sa da robit, ste taki, ako ste.
Nechodite sem sa poucit od stareho skuseneho chlapa, ale len ho urazat a popierat vsetko co tu hovorim, samozrejme bez akychkolvek dokazov. Vasa osobna mienka vam staci na to.
Nuz mne nie, ja sa musim obracat na vedomosti a vyskum a uspechy lekarov, ktorych sem uvadzam.

RNG

Ovecka,citaj poriadne, ja som homeopatiu nikdy neuznaval, lebo vychadza z viery, z predpokladu a nicim nie je dokazana.
Naproti tomu ayurveda a akupunktura vychadaju z praktickych vedomosti, riadenych skusanim dlhe starocia.

sampon

Hlavna pricina rakoviny, civilizacnych chorob, depresii, je davno znama. Je to stres v hocakej podobe. Psychicky, fyzicky, z inej choroby-oxidacny. Clovek, ani zvierata nie su stavane na dlhodoby silny stres. Je to akysi obrany mechanizmus, ktory brani po prekonani takeho stresu uplnemu zotaveniu, zrejme prave kvoli tomu, aby nedochdzalo k nepredvidatelnzm mutaciam, Preto zvierata uhynu a clovek sa v lepsom pripade zostane s dlhodobym postihnutim, ci uz vo forme cukrovky, sklerozy, alebo niecoho podobneho.

koceľ

0vecka: RNG píše čo ho napadne, hlavne že je alternatívny.

RNG: Čo je to za liečbu, keď ju treba neustále opakovať, hoci bylinkami? Je to len dočasné riešenie alebo potlačovanie prejavov choroby. Na rakovinu neexistuje univerzálny liek, nedá liečiť hormónmi ani homeopatikmi. Jurkovič mi je ukradnutý.

0vecka

2 RNG nedavno si pisal ze homeopatia je podvod a teraz zrazu funguje???

uvedomujes si ze homeopatia ak by fungovala tak by fungovala proti znamym fyzikalnym zakonom? a teda sa ta konspiracia rozsiruje uz za brany farmalobby uz aj vsetci fyzici su proti nam?

RNG

Inac znova tu musim spomenut dr kamila Jurkovica, ktory sa pokusil liecit rakoviny kontrolou hormonov a maj uspechy v predlzeni zivota aj pacientovl ktorych jeho kolegovia v stvrtom stadiu rakoviny uz odsudili na smrt. Kedze on dokazal, ze sa este nieco dalo pre nich spravit, tak ho museli samozrejme odstranit z cirkulacie so zamienkou,. ze mu jedna pacientka zomrela. Ako keby druhym onkologom masove pacienti nezomierali! Este je na internete nevymazane okolo dr Jurkovica, hoci je to celmi silne prehlusene stovkami utokov na neho.
www.scribd.com-

RNG

Rozpravkar, netaraj. Ja pisem o prikladoch z USA, lebo tu zijem. A nepisem len o pripadoch z USA, lebo aj tu je velmi silny tlak proti alternativnej medicine, ale je tu vyse 15 000 lekarov co po vystudovani lekarskych fakult si predsa po case zvolili liecit alternativne, a to aj napriek neustalemu prenasledovaniu.
A na to, aby som vam oznamil, co tu a inde ti lekari robia vobec nemusim byt z toho odboru. Staci mi citat ich periodika, kde popisuju, co pouzili a s akym uspechom.
Ja som nikohpo nevyliecil, ale mnohym som poradil ako na to a aj sam v pripade roznycy chorob tie rady od tych vzacnych obetavych lekarov pouzivam uz vyse 20 rokov.
Rakovine treba podla moznosti predist spravnou stravou, a doplnkami rozneho druhu, co telo posilia, odmoria a pripadne mu pomozu rakovinne bunky znicit vo vacsej miere, ako by boli bez tej pomoci schopne.
A to sa onkologovia zialbohu na skolach neucia ziadnu prevenciu ani ine metody, nez su schvalene monopolom mediciny a preto aj maju nizsi uspech v lieceni a najma predchadzani rakovin ako alternativni lekari.

rozprávkar

RNG, prečo tvoje príklady sú z opačnej strany Zemegule kde si to nemôžeme osobne overiť? Čo tak nejaký príklad zo Slovenska? Koľkých ľudí si vyliečil z rakoviny a koľkí ti umreli? Ak neliečiš ľudí, prečo sa vyjadruješ k niečomu čo nevieš? A teraz nám povedz tú o červenej čiapočke.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk