Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

alicia

hanka9,
prečítala som si, je tam toho veľa pravdivého a nielen v USA. Už len samotné nemocničné prostredie,veď to je známe že tam sú nebezpečné baktérie a pobyty v nich ozaj nie sú pre chronických pcientov. A hľadajú sa nové druhy ATB,pretože existuje veľa nebezpečných baktérii, ktoré sú už odolné voči súčasným a nielen v nemocniciach atď.

Atka136 založila túto tému kvôli svojej chorej mamke,nechcem sa viacej rozpisovať.

Ale nemyslím si že toto je tvrdá prooficiálna stránka zdravotníctva.

RNG

Kocel, ayurveda a akupunktura liecia, na to su dokaz miliony vyliecenych pacientov uz starocia. Takze to, ze to "moderna" (v zmysle monopolna zapadna medicina) neuznava je len dokaz toho, do akeho absurdneho stavu sa v hombe za obratom a ziskom dostala.
To ze sa im podarilo dostat moc nad oficialnym schvalovanim toho, co lieci a co nie este neznamena, ze doplnky a potraviny neliecia alebo neudrzuju zdtavie, ked su spravne pouzivane.
Ved preco by ich vyse 90% lekarov v USA inac pouzivalo ?!?
Nehovoriac a vyse 50% inych ludi, snad si nemyslis, ze su vsetci na hlavu padli?
Ked lekari samotni pouzivaju doplnky na udrzbu zdravia a snazia sa jest spravnu stravu na udrzbu alebo dokonca prinavratenie zdravia, tak oficialna verzia, ze len lieky oficialne schvalene liecia je zavadzanie a celosvetove sprisahanie, inac sa to nazvat neda.

koceľ

0vecka: Lenže homeopatia, akupunktúra, ajurveda nie sú alternatívou, lebo v skutočnosti neliečia. Toto je tvrdá pro-oficiálna stránka zdravotníctva.

llek

Je to tak, ked sem prispeje niekto, kto ma realnych pacientov kzdy den pred sebou, alebo pacient ci pribuzny pacienta, ktory sa vyliecil ci pomohli mu lieky alebo niekto, kto ma iny nazor, tak to mnohych dost rozrusi.

0vecka

2 koceľ zdravie je zamerane na alternativu... nadanvo som nieco cital na foe skeptikov ako sa s portalom zdravie snazili rozumne dohovorit aby sem nepisali clanok z blbostami... odpoved bola ze portal zdravie veri na homeopatiu akupunturu ajurvedu a podobne... takze toto je vsetko ine ale urcite nie nejaka medicinska stranka..

koceľ

hanka9: Jasne že sa dá, ale ak napíšeš ako, tak ti zmažú príspevok. Veď sme na stránke oficiálne medicíny, nerobme si ilúzie. :-)

alicia

deria,
odhadujem že sa dobre rozumieš doplnkom výživy, viem že tie silné a kvalitné mal vo svojom obchodíku aj RNG. Ja som u neho kupovala aj Chaparal, u nás nie je povolený, nakoniec obyčajná Stévia už je konečne povolená ajv EU a na Slovensku.Vždy je zdravšie nahradiť aspartam prírodnou stéviou, ktorá sa môže dopestovať aj v kvetináči. V lekárňach je Walmark,keď si prečítam množstvo účinnej látky,je to tak,že ani neuškodí ani nepomôže.Ale majú tam aj Kanadské Jamienson - tie si občas kupujem a oregánový olej mám od Swansonu. V lekárni sú aj rybacie oleje,rôzne druhy chlorelly,spiruliny,zelený jačmeň,dokonca aj Acai Berry a mnoho iných. Ale chcela som tým naznačiť že je tam toho ozaj veľa,aj keď nie práve najkvalitnejších značiek a ak potrebujem bežné lieky, musím pochodiť viacej lekární aby som sa k nim dostala. Pamätám si že chceli hypermarkety predávať voľnopredajné lieky,to sa im nepovolilo a tam kde sa majú predávať predovšetkým lieky,tam je zase plno rôznych doplnkov výživy a kozmetiky,nielen liečebnej.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk