Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

llek

Je to tak, ked sem prispeje niekto, kto ma realnych pacientov kzdy den pred sebou, alebo pacient ci pribuzny pacienta, ktory sa vyliecil ci pomohli mu lieky alebo niekto, kto ma iny nazor, tak to mnohych dost rozrusi.

0vecka

2 koceľ zdravie je zamerane na alternativu... nadanvo som nieco cital na foe skeptikov ako sa s portalom zdravie snazili rozumne dohovorit aby sem nepisali clanok z blbostami... odpoved bola ze portal zdravie veri na homeopatiu akupunturu ajurvedu a podobne... takze toto je vsetko ine ale urcite nie nejaka medicinska stranka..

koceľ

hanka9: Jasne že sa dá, ale ak napíšeš ako, tak ti zmažú príspevok. Veď sme na stránke oficiálne medicíny, nerobme si ilúzie. :-)

alicia

deria,
odhadujem že sa dobre rozumieš doplnkom výživy, viem že tie silné a kvalitné mal vo svojom obchodíku aj RNG. Ja som u neho kupovala aj Chaparal, u nás nie je povolený, nakoniec obyčajná Stévia už je konečne povolená ajv EU a na Slovensku.Vždy je zdravšie nahradiť aspartam prírodnou stéviou, ktorá sa môže dopestovať aj v kvetináči. V lekárňach je Walmark,keď si prečítam množstvo účinnej látky,je to tak,že ani neuškodí ani nepomôže.Ale majú tam aj Kanadské Jamienson - tie si občas kupujem a oregánový olej mám od Swansonu. V lekárni sú aj rybacie oleje,rôzne druhy chlorelly,spiruliny,zelený jačmeň,dokonca aj Acai Berry a mnoho iných. Ale chcela som tým naznačiť že je tam toho ozaj veľa,aj keď nie práve najkvalitnejších značiek a ak potrebujem bežné lieky, musím pochodiť viacej lekární aby som sa k nim dostala. Pamätám si že chceli hypermarkety predávať voľnopredajné lieky,to sa im nepovolilo a tam kde sa majú predávať predovšetkým lieky,tam je zase plno rôznych doplnkov výživy a kozmetiky,nielen liečebnej.

alicia

hanka9,
dobrá veta "konvenčná moderná medicína.....
Ešte si trúfnem napísať ohľadom tých doplnkov výživy. Na Slovensku máme lekární ako maku. Pacienti musia čakať na lieky než im ich objednajú a pritom je tam neuveriteľné množstvo doplnkov výživy a kozmetiky.Dokonca si niektoré dajú do reklamy kozmetiku Vichy a pod.
Ak sú tie doplnky také neúčinné,tak prečo ich dovolia predávať tam, kde by mali byť predovšetkým lieky? A nejedná sa len o samotné vitamíny, ale nájde sa tam už takmer všetko.
Lekárov a lieky potrebujeme o tom niet pochýb,ale vadí mi že pacient sa ocitá nechtiac vo svete biznisu so svojim zdravím.

hanka9

Dodatok k dolunizsiemu prispevku :

som skalopevne presvedcena, ze väcsina chorob sa da ucinne liecit az do plneho uzdravenia aj inak, ako chemickou konvencnou medicinou.

RNG

Kocel, takze tyt vlastne tvrdis, ze co lekari citaju v skole a co sa tam naucia su vlastne kecy, pokial to nevyuziju osobne v praxi. Nuz to je nejaka divna logika.
Mimochodom, ja necitam len lekarske periodika nadarmo, spravam sa podla nich uz skoro 20 rokov.A odvtedy uz nepouzivam ziadne predpisove lieky a som na tom ovela lepsie.
A tie iste rady pouziva v USA vyse 15 000 lekarov, aj napriek prenasledovaniu, a maju s nimi tak isto vyborne vysledky. A to hovorim o riedne vystudovanych lekarov , z prestiznych univerzit, ktori sa ale obratili proti odporucenym chemickym schvalenym liekom. Keby boli tie doplnky natolko neucinne, ako si myslis,a ako sa oficialne tvrdi, tak pre co by s ztych 700 000 lekarov v USA vyse 90% ich kupovali a potichu pouzivali na sebe a svojej rodine?