Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

odpovedam

atka, nereaguj na nu, ani ja nebudem. kto chce, najde si relevantne zdroje a najde si cas na vzdelavanie sa ohladom cohokolvek. ty ani ja nie sme povinne nikoho presviedcat o svojej pravde. Drzim palce Tvojej mamke, nech sa jej dari a uzdravi sa :-). ak chces nieco viac zistit o liecbe rakoviny, najdi si Protonove centrum v Prahe, mozno na nieco uzitocne prides. tak dobru noc, idem dalej pracovat.

0vecka

2 koceľ ak je to tak preco akupunkturisti homeopati akupresuristi chiropraktici atd atd niesu v base? sak sa tak normalne lieci... nechapem o co ti ide?

co sa lekarov tyka to je ina kapitola...podla mna napr taky lekar prveho kontaktu vobec nemusi mat vysoku skolu uplna zbytocnost...

2 andiana inak jj tu astrid som nasiel aj ja ale nasiel som len dva clanky tusim v dvoch casakoch... xcel som cele meno tej pracovnicky alebo konkretnu kliniku popripade konkretne sudny rozsudok lebo to je ako kebyze poviem ze jozo z BA... a nikto mi nic nemoze lebo nikoho som tym neurazil a nevedia mi dokazat ze nejaky jozo v BA take naozaj nespravil .. popripade nejaky zdroj odkial to zistili...

koceľ

odpovedam: Dokiaľ bude liečenie ľudí bez diplomu trestným činom, dovtedy ti sem žiaden človek nič normálne nenapíše.

atka 136

Alicia bud kludna moja mama je uplne v pohode po chemoteraii bola poobede v kostole aj v obchode,citi sa normalne ziadne umieranie sa nekona vidno ze nemas sajnu ako chemoterapia ucinkuje,tiez som bola vystrasena no tie davky sa daju prezit aj bez tazkosti.A nemozem byt pri nej pretoze ona je tam hospitalizovana,ale neboj volam jej aj 3x za den.Zajtra ideme po nu.

andiana

Ovecka

Asistentka Astrid iniciala priezviska je v clanku po nemecky
Ambulancia v meste Linz

myslim,ze je to pravda,lebo clovek ma samolieciace schopnosti a existuje nocebo efekt tak ako pozitivny ucinok viery,tak aj negativny. je to cela vede o tom,ako funguje mysel.

Nadejka

Alicia ja viem citat velmi dobre aj medzi riadkami a nepresvedcis ma o tvojej dobrosrdecnosti aku starost mas o atkinu maminku,keby to tak bolo nevyjadrovala by si sa takto. ,pracujem ludmi a viem co to o komunikacii a slusnosti...Ako Ti mozes byt presvedcena,ze kazdemu musi byt zle z chemoterapie aj my sme boli pripraveni na to ,ako bude zle a nic take sa nedialo,manzel v pohode zvladal vsetko ani neschudol ani mu nebolo zle....ani nikdy nezvracal a nemysli si ,ze ked je atka na fore,ze by zanedbavala maminku a ak tak dobre citas,tak je v nemocnici a nie doma..

odpovedam

alicia, vyskusala som liecbu podla RNG a nepomohla mi. az antibiotika o rok neskor. Ty si lekar, ze si si taka ista? A kocel takisto. Stale tu tocite o dokazoch, no tak nam ich dajte, nech sa aj my nieco priucime, lebo takto to je len vas nepodlozeny balast.

Uvedomte si, ze niektore veci nie su popularne preto, ze proste nefunguju. Nie preto, ze niekto zatajuje pravdu. sami tu pisete, ze na internete je vsetko a ja s tym suhlasim, tak potom kde je podla vas ta cenzura? Mna presvedci to, co je overene, spolahlive, autorizovane a preukazatelne ucinne. Bohuzial, alternativna medicina tymto disponuje velmi zriedkavo, ak vobec.

Keby bola konvencna medicina taka neucinna, tak by sa dlzka zivota a zvysovanie zivotnej urovne nediali. Preto ani nebudem investovat do niecoho, co preukazatelne nefunguje.

0vecka

2 koceľ onkologovia zachranili 2 clenov mojej rodiny a tretiemu povedali rovno ze nema moc sancu po prvej chemoterapii mu dokonca povedali ze uz ma len par tyzdnov... mi to pride ze vedia celkom presne co robia...

jasne ze vedia ci by si prezil bez chemoterapie na to sa robia studie s velkym poctom ludi... xces povedat ze RNG osobne bol v tom mexiku a pozeral ako sa tam ti ludia vyliecili?? RNG len povie ze sa mu to nezda nacapi nejake veci ktore sedia obcas obcas nie a napadne oficialne statistiku k tomu stipka konspiracie odporuci nejake doplnky vyzivy a je vymalovane...

alicia

philips, ešte sa musíš veľa učiť aby si konkuroval RNG. Si na strednej a už si myslíš že si pojedol všetku múdrosť sveta medicíny.
RNG študoval vedecké časopisy ešte v čase keď internet ešte neexistoval. Prečo to googlovanie berieš na seba,ja som ťa neoznačila že si to ty.
Musíš sa naučiť hlavne ako budúci lekár slušnému správaniu.

Nadejka,nauč s čítať.Napísala som aby sa Atka 136 venovala svoje mamke keď písala že pred včerom bola na chemoterapii.To normálne znamená že by jej mala byť oporou,byť pri nej, pretože neverím tomu že chemoterapiu ľahko zvláda.
Sú tu aj rozumní prispievatelia,to sa dá poznať,ale niektoré sa fakt nedajú čítať,stránka je verejná,ale niektorí si z určitej témy urobia vzájomný pokec a neznesú ak im tam niekto vpadne.
K tej rakovine. Prečítali ste si hore tie dva články,ktoré tam dal administrátor?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk