Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Nadejka ked ja mam mail normalne meno neviem ci to mozem zverejnit.Ak ty mas nejaky neutralny tak mi napis ozvem sa ti.

Nadejka

Z kazdeho riadku citit ze mate pekny vztah.Ked rodina drzi spolu lepsie sa to vsetko znasa.Ak chces napis mi tvoj mail nechcem ,aby sme rozoberali sukromne veci.

atka 136

Tesim sa velmi,ze tvoj manzel zije plnohodnotny zivot,bez liecby by tu uz asi nebol.Vsak je to tak?Ja som tiez rada ze sa mama lieci a viem ze to svinstvo porazime,ona je ten typ cloveka ktory sa nevzdava a bojuje.

atka 136

Nadejka mam 31,a s mamou mam super vztah len posledny rok asi,vies ja som to nemala v zivote lahke no zas kto to ma na ruziach ustlane povedzme si,ale nebudem tu rozoberat svoj zivot lebo to je aj na knizku malo.Moja mama zila zivot aky si sama vybrala a musela padnut az na same dno bohuzial aby niektore veci pochopila,ale stale nieje neskoro a ja musim verit a pomahat jej ako sa bude dat,pretoze moha mladsia sestra na matku zanevrela...

Nadejka

atka si velmi dobra dcera kolko mas rokov ak sa smiem spytat?Urcite mate s maminkou velmi pekny vztah.To je dolezite.Ste si vzajomne oporou,ano my najblizsi to prezivame tazsie,lebo sa o nich bojime,aj ked to nedam na sebe znat,este ma nevidel vyronit ani jednu slzu, vzdy sa snazim niekde vyrevat aby som to dostala zo seba von.Som najstastnejsia ked ho vidim v pohode,ze mu chuti jest a nabeha denne tolko km co chodi stale na prechadzky a na bicykli.Stale je v pohybe a nevladal ani sediet zo zaciatku.Dokonca zvladol aj pohreb toho kamarata,chcel ist a mne bolo tazke ho odhovarat aj ked tam reval ako male decko,boli si teraz takymi blizkymi ked boli chori obaja...

atka 136

Nadejka my najblizsi to horsie prezivame ako ti chori my sa bojime strachujeme stresujeme.A oni to pritom zvladaju super teda nie vsetci.Moja mama stale vravi ze ovela horsie pripady su tam ako ona ze jej nic nieje ze ona chodi vladze.Z ozarovania si robi srandy ze sa chodi opalovat a tak.Proste neberie to tragicky to skor ja stresujem za nu,a to tiez nieje dobre na moju labilnu psychiku.Dneska bolo krasne teplucko tak som sa bola prejst trosku prevetrat hlavu a prist na ine myslienky.

Nadejka

Atka su to normalne reakcie,ze si clovek zhana co najviac informacii,aj ja som sa tak naucila narabat s pocitacom a citala som vsetko co sa len dalo a potom som div nekolabovala od strachu,neskor som sa zacala riadit tym ,ze to je vseobecne, kazde telo je ine .Manzel je bojovnik,niekedy si ja pripadam ta chora.Ma uz lepsiu kondicku ako ja.Ja som 2 mesiace po operacii kolena tak musim byt opatrna.

atka 136

Nadejka medicina napreduje ja verim ze tvoj manzel bude v poriadku do konca zivota.Ta pliaga sa uz nemusi objavit,treba dufat a verit.Si zlaty clovek a mas dobre srdiecko.Dakujem ti ze si sa zapojila do mojej temy a dala mi trosku iny obraz a pohlad na chorobu.

0vecka

2 Ivka mam troch v rodine vsetci sa liecili 2 sa vyliecili teda uz preslo tak 20 rokov a ziju a jeden do roka zomrel

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk