Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

0vecka

2 atka raz stitna zlaza ta bola asi diagnostikovana hned lebo tam boli problemy uz 10 rokov predtym takze bola sledovana... to bolo asi pred 20timi rokmi

raz ustna dutina tam narastol nador v ustach takze tam bola asi diagnostika relativne neskora a bolo to asi pred 30timi rokmi viem o tom iba z rozpravania

a raz rakovina hrtana ta bola smrtelna a bola diagnostikovana neskoro teda ten clovek mal uz polroka velke problemy a az potom isiel k lekarovi zomrel asi rok po diagnostikovani... bola mu podana jedn achemoterapia po ktorej mu lekar povedal ze nezabrala a ze podla neho uz nema zmysel davat dalsiu... tyzden pred smertou mi ten clovek hovoril ze chce uz zomriet prestal jest (sposobovalo mu to bolesti) a zomrel v spanku) bolo to asi pred 2 rokmi

atka 136

Tak ho sem hodim ved co nemam sa zaco hanbit,kto chce napise nic na tom zle neni. atka.kytkova@gmail.com dobru noc a dakujem.

atka 136

Nadejka ked ja mam mail normalne meno neviem ci to mozem zverejnit.Ak ty mas nejaky neutralny tak mi napis ozvem sa ti.

Nadejka

Z kazdeho riadku citit ze mate pekny vztah.Ked rodina drzi spolu lepsie sa to vsetko znasa.Ak chces napis mi tvoj mail nechcem ,aby sme rozoberali sukromne veci.

atka 136

Tesim sa velmi,ze tvoj manzel zije plnohodnotny zivot,bez liecby by tu uz asi nebol.Vsak je to tak?Ja som tiez rada ze sa mama lieci a viem ze to svinstvo porazime,ona je ten typ cloveka ktory sa nevzdava a bojuje.

atka 136

Nadejka mam 31,a s mamou mam super vztah len posledny rok asi,vies ja som to nemala v zivote lahke no zas kto to ma na ruziach ustlane povedzme si,ale nebudem tu rozoberat svoj zivot lebo to je aj na knizku malo.Moja mama zila zivot aky si sama vybrala a musela padnut az na same dno bohuzial aby niektore veci pochopila,ale stale nieje neskoro a ja musim verit a pomahat jej ako sa bude dat,pretoze moha mladsia sestra na matku zanevrela...

Nadejka

atka si velmi dobra dcera kolko mas rokov ak sa smiem spytat?Urcite mate s maminkou velmi pekny vztah.To je dolezite.Ste si vzajomne oporou,ano my najblizsi to prezivame tazsie,lebo sa o nich bojime,aj ked to nedam na sebe znat,este ma nevidel vyronit ani jednu slzu, vzdy sa snazim niekde vyrevat aby som to dostala zo seba von.Som najstastnejsia ked ho vidim v pohode,ze mu chuti jest a nabeha denne tolko km co chodi stale na prechadzky a na bicykli.Stale je v pohybe a nevladal ani sediet zo zaciatku.Dokonca zvladol aj pohreb toho kamarata,chcel ist a mne bolo tazke ho odhovarat aj ked tam reval ako male decko,boli si teraz takymi blizkymi ked boli chori obaja...