Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

RNG

Ovecka, stale tvrdis, ze ja mam osobne nieco proti lekarom. To sa velmi mylis. Vsetku uidaje, co tu uvadzam su od lekarov, tak ako mozes tvrdit taku hlupost. Jediny rozdiel medzi mnou a mojimi kritikmi je, ze si vyberam inych lekarov ako su bezni. A co sa tyka statistik prezitia, tu si pozrite oficialne, kde su uvedene vysledky z nemocnic v Anglicku, co je asi podobne USA a snad aj lepsie ako na Slovensku. Samozrejme to nie su vysledky z alternativnych nemocnic, ale klasickych tj chemo, radiacia a skalpel.

Ivka 1

2 Ovecka Tak tu ho nebudem menovať nemyslíš ? A nie je to blbosť ,ten lekár si to nevycucal z prsta.Je to pán v rokoch s dlhoročnou praxou.Nemám dôvod pochybovať o jeho odbornosti. Koľko príbuzných sa Ti vyliečilo pomocou chemoterapie ? Koľko známych ? Opatroval si už onkol. pacienta? Keď si šiel do nemocnice na onkológiu za niekým ( známym, príbuzným ,koľko trvala návšteva ? 5,10, minút ? Či si si návštevu pretrpel na chodbe,balkóne a odfajkol si si návštevu ?

Nadejka

Alicia atka skusala liecbu alternativnou metodou,preto aj zalozila tuto temu,ale ked sa maminke pritazilo,tak sa samozrejme zlakla,ved to je normalne,preto skusaju inu liecbu,ved topiaci sa aj slamky chyta.Co sa tyka Ilek stale budem tvrdit ,ze jej patri skor obdiv ako vycitky. Necitam spatne jej prispevky,neopravujem ich ako diktat,viem co robi ako robi a to mi nikto nikdy nevyvrati.Mala by si ist na onkologiu a tym tisicom ludi, co tam prejdu davat otazky ,preco sa rozhodli pre chemoterapiu ,ked tak skodi...

0vecka

2 Ivka 1
menuj kto ti povedal taku blbost ze na rakovinu (hocijaku) zomrie 65%...fakt daj meno toho doktora... a co ze beriem fakty z internetu? je 21. storocie je to uplne normalna vec.. ak su dodane kvalitne zdroje tak nemam problem... ale RNG ma ocividne problem uz len s tym ze nieco povedal lekar a to je dost nebezpecne...

odpovedam

alicia, predtym nez budes rozdavat rozumy, skus selektovat hluposti na internete od serioznych relevantnych a autorizovanych zdrojov. Zacni trebars tymto ;-)

liviahlavackova.blog.sme.sk

Nadejka

Ivka,ja som trosku az zanevrela na to akoze vsetko zdrave,lebo sa mi to zdalo vsetko akoby fungovalo naopak,teraz ked ma manzel na cokolvek chut ,tak si to da a neriesim ,ci je to kusok klobasky alebo cokolady,vsetko s mierou.Potvrdilo nam to viac lekarov,ze netreba nic vymedzit uplne ,ale nic ani neprehanat.Samozrejme ked odchadzali oblicky ,tak musela byt dieta aj ked srdecko zlyhavalo ,dodrzovali sme vsetko ,co nam bolo nariadene.Pred ochorenim sme pili zeleny pravy jacmen z Kanady,rozne pripravky bylinne a choroba dosla bez varovania takze ako si to mam vysvetlit...

atka 136

Alicia nesud ma ked ma nepoznas v mojom pripade by si tiez skusila aj nemozne len aby si pomohla svojej mame.A mimochodom to prekyslenie je cisty blud ano je to debilina na mraky!!!!!!!!!...Nadejka moja mama ma50 rokov v juli bude mat51.Vies moja mama prave naopak ako tvoj manzel,ona pila fajcila mala strasnu zivotospravu,ale chemo zvlada dobre.Ja som sa aj zasmiala ze ma roky treningu ved ona pila v zivote ju hlava nebolela ani jej zle nebolo od alkoholu preto mozno aj ta chemo jej nic nerobi.

Ivka 1

Nadejka úplne s Tebou súhlasím vo všetkom , bohužiaľ na onkologické ochorenie ochorejú aj ľudia, ktorí žijú zdravým životným štýlom.

Nadejka

Ivka suhlasim,ze niektori ludia nepreziju,aj teraz sme boli na pohrebe kamaratovi ,ale velmi zalezi kto ma ake ochorenie,bohuzial mal neoperovatelny nador na zaludku nevydrzal ani rok.Ale za to nemozu lekari,dostaval vsetko potrebne co mal.Vies moj ote c nemal ani rakovinu a zomrel bol dementny a imobilny a viem co je utrpenie vsade navokol ,tiez som si ho opatrovala a neprajem nikomu zazit ten pocit bezmocnosti.Este si dovolim tvrdit,ked pises, ze treba zmenit zivotny styl,myslenie a sposob stravovania.To by sme neochoreli,netvrdim ze sme zili iba na ovoci a zelenine, ale zili sme zdravo, pohodu nam mohol kazdy zavidiet ,nepijeme ,nefajcime, sportujeme tak nie je vsetko len o tomto.Mali sme znamych co vsetko kupovali len bio citali etikety na kazdom tovare bohuzial uz pan nezije.Su rozne mutacie genov,ktore sa neovpyvnia nicim, my si myslime sme presvedceni,ze nam ochorenie spustila vakcina....Ale to by bolo nadlho..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk