Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

Nadejka

Mozem len potvrdit,ze Ilek je spickova onkologicka,nebyt jej ,neviem ci by sme este boli dnes na fore.Neviem pochopit tych ,co sme pisu a nemaju osobnu skusenost s onkologickou chorobou.Neviem si predstavit,ze by som bola manzelovi,ktory bol v kritickom stave navrhla alternativnu liecbu,ked slo o minuty....Nebyt chemoterapie,tak zlyhaju mu uplne oblicky a naopak chemoterapia mu ich nastartovala,moze si tvrdit kto co chce.Nebyt rychleho zasahu hlavne odborneho manzel tu dnes nie.Ilek ponukla liecbu a my sme jej vdacni za vsetko co pre nas urobila aj robi.Moze si hovorit kto co chce, je rozdiel ked by tu uz nebol a moze tu byt este nejaky cas....Illek to ma v sebe,ze vie spravne odhadnut o co ide a vzdy sa to potvrdi...Vycitat jej, ze aka je lekarka ked ma cas vypisovat na fora sa mi zda velmi ale velmi necitlive,ved ona sa snazi pomahat ludom prave jej radami,nebyt fora a nebyt toho ,ze tam vypisuje by sme sa s nou nikdy neboli stretli a my sme vdacni velmi za ten jej drahocenny cas,ktory venuje ludom a mohla by oddychovat,robi svoju pracu hlavne srdcom.Neviem si predstavit ani to, ako sa mozu obycajni ludia ist liecit do Mexika,z toho invalidneho dochodku a minimalnej mzdy? Ved to je nepredstavitelne v praxi.Piste sme hlavne ti,ktori mate osobnu skusenost a neberte nadej ludom....Ja som tiez proti chemie,ale ked som bezne chora uprednostnujem vsetko co je na rastlinnej baze,ale ked vam ide o zivot tak sa chytite vsetkeho, tiez keby som to neprezila na vlastnej kozi , by som mozno tvrdila nieco ine...

odpovedam

Vyskumy potvrdili, ze stres nema az taky vplyv na choroby ako sa veri. V studii skumali nachylnost na infarkt, depresiu, metabolicke problemy atd. Ludom merali stresovy hormon a zaroven podstupovali rozhovory, ako sa subjektivne citia. Vyskum nepreukazal priame spojenie medzi mierou stresu a chorobnostou. Jedine, co vyskum preukazal, bolo to, ze chorobnost suvisela so zivotnym stylom - pohybom, stravou a volnym casom. Vystresovani ludia akurat viac frflali, ale neboli o nic viac chori ako optimisti. Ten vyskum bol dlhodoby, citala som ho v originali v anglictine asi pred 2 rokmi, takze bohuzial, neviem udat zdroj. To len k tomu stresu.

Ivka 1

2Ovecka ja sa na rozdiel od Teba stretávam s odborníkmi z praxe a neriadim sa iba tým, čo si prečítam na internete. Ale kľudne si buď zaslepený s klapkami na očiach a hlavne v stáde.

ni-ka

llek je JEDINY dovod preco ma zmysel chodit na tuto stranku ktora uz vobec nie je o zdravi ale o alternative a jej fanatickych podporovatelov

philips

stopmagorom, tak tak. Aj ja sa jej cudujem, ze sa jej vobech chce hadat sa o tak komplexnom ochoreni ako je rakovina s ludmi, ktori o tom nemaju ani sajnu...

stopmagorom

Alicia, llek je jedna zo špičkových onkologičiek na Slovensku, špecializujúca sa na hematoonkológiu. Dovidíš jej akurát tak na členky. Čo sa týka času, je čisto jej vec, ako si ho zadelí, ja osobne sa jej čudujem, že sem vo voľnom čase prispieva a "hádže perly sviniam".

0vecka

2 andiana vies mi povedat meno tej sestry ci co to bolo alebo nazov pracoviska?? toto mi pride ako obycajne ohovaranie...

2 Ivka 1 pises blbosti... rakovin ej spusta typov niektore su liecitelne s velmi vysokou pravdepodobnostou napr ten krcok maternice (skoro 100% pri vcasnej diagnostike)

en.wikipedia.org

cez rakovinu pluc asi 15% prezije 5 rokov:

en.wikipedia.org

takze ten tvoj vyrok hovori len o tom ze si nieco niekde pocula od niekoho kto nema paru...