Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

Vojto123

Atka je super, ze sa mamina vracia domov s fantastickou spravou. Kazdemu by sa zosypal svet pri takejto diagnoze. Zazil som to s mojou matkou pred 14 rokmi. Teraz bude velmi dolezita cela jej zivotosprava. Vsetko je o funkcnom alebo v nefunkcnom imunitnom systeme. 14 rokov sa snazi zdravo stravovat uziva pravidelne dvoj- trojmesacne kury Aloe vera a Inocell.
Najdi si o tom co najviac info na webe.

atka 136

Ahojte musim sa podelit o radost ktoru prezivam mamu prepustaju definitivne v stredu,nador zmizol je tam uplne vymiznutie tak sa vyjadrila lekarka.Velmi sa tesime ze mama zvladla liecbu super.

koalka42

Kazdy sa musi rozhodnut sam, ci pocuvat lekarov ze jedine chemo, alebo to riesit sam. Sama som v tejto situacii nebola, ale kebyze je to na zaciatku, urcite hned prechadzam na liecenie hladovkou a stavami, B17 a zivou stravou. V pokrocilom stadiu sa tazko rozhoduje, clovek sa urcite zlakne. Svokor zomrel nedavno po liecbe rakoviny... ale zlyhali organy hlavne pecen a oblicky, z chemoterapie. Ja verim tomu, ze by mal kvalitnejsi zivot v poslednom roku ako mal popri chemo. Raz ta choroba zvitazi, ked ide o slaby starsi organizmus,... ale ide o to, ako chcete posledny cas zivota prezit. Ja zavam velke ANO zdravej strave... zivej, nevarenej.

Sara M.

V liečbe rakoviny by som radšej počúvala odporúčania lekárov, ale sú prípravky, ktoré telu pomôžu s regeneráciou po chemo alebo radio terapiu. Ja som po chemoterapii pila Aloe Vera a jedla riasy na regeneráciu. Čítala som aj o liečivých hubách, pozri sa treba tu: mynatureproduct.com

atka 136

Iilek dakujem vam velmi pekne,ano chvalabohu to mama zvladla ona je zivel za tu dobu sa neopustila ani raz stale tvrdila ze su tam horsie pripady a ze jej nic nieje.Tie vitaminy brat musi aby mala ziviny a posilnila imunitu bohuzial dnesna strava pri tom pestovani je nedostacujuca.Ja viem o com vravim to by ste museli poznat predtym jej zivot.Hlavne je ze lekarka nemala kam umiestnit ziaric kedze nador zmizol ostala ranka a to je pre nas dolezite.A teraz bude vsetko zavisiet len od jej imunity a tela hlavne aby nespadla do starych kolaji.Drzte nam palce

llek

Atka, tak mate to za sebou a hlavne ta liecba bola ucinna, to je podstatne. Nemusis sa bat, telo ma svoje mechanizmy ako sa da dokopy. Imunitny system ma tiez svoje mechanizmy ako sa jeho funkcia obnovi. Nech sa mama dobre stravuje, hybe sa, chodi von a medzi ludi, da sa dokopy aj psychicky, co je tiez velmi dolezite. je vela ludi co sa liecili CHT aj RT a mnoho rokov ziju a su zdravi. Netreba sa nechat zastrasit. Ako v mnohych veciach, tak aj v tomto treba mat kus stastia

0vecka

no dobre som to vedel ze RNG take nieco napise... poznam 2 ludi co mali rakovinu boli oazarovany a uz 20 rokov sa im neobjavila znova... aspon teda o tom nevedia ... mne sa zda ze RNG xce silou mocou aby vsetci brali tie doplnky pritom ako vieme tak pri zdravych ludoch s pestrou stravou su to vyhodene peniaze...

RNG

Neviem , ci boli aj ine podklady na to, ale vyskum v Norsku, co toto tvrdi bol vyslovrene vedeny farmaciou, tj definitivne skresleny zamernym vyberom pacientov, tazkych fajciarov a taskych co uz mali rakovinu pluc. Na ziadne ine rakoviny nie su ziadne udaje okolo B-9 as B-12 .
www.webmd.com

Nakoniec je to aj nelogicke, kedze B-22 je cyanocobalamine, tj uvol;nuje v kyslych rakovinnych bunkach kyselinu kyanovodikovu, ktora tie kysle bunky nici, podobne ako pracuje B-17. Ale B-12 sa pouzuiva len vo velmi malych davkach, tj ako liek na rakovinu je nepatrne ucinny. Ale rozhodne nie je skodlivy.A bez dostatocnej hladiny sa nemozu tvorit cervene krvinky a bez dostatku cervenych krviniek sa telo nevie branit ani regenerovat. Takze je to poriadna tupina, co lekari bez rozmyslania siria.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rakovina alternativna liecba - Fórum - ZDRAVIE.sk