Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Poznala som ludi ktori sa liecili konvecnou metodou vsetci umreli od 6 mesiacov po 12,v tom lepsom pripade zili max 5 rokov.Po ozarovani a chemoske sa priam stracali pred ocami,prave preto skusame alternativnu liecbu ze zabojuje vlastne telo nakolko je mama vo vybornej fyzickej kondicii a psychicky to zvlada uzasne.A aj niektori znami herci sa liecili prirodne napr herecka ktora hrala v serialy krok za krokom porazila rakovinu.Nieje to pre mna lahke nakolko mi na rakovinu zomreli v priebehu 9rokov 3 rodinny prislusnici.Asi aj preto som pre konvencnu metodu skepticka lebo viem ze to nieje riesenie dokonca zhorsi priebeh ochorenia.

0vecka

2 atka ak pojdes alternativou tak ak sa nestane zazrak tak zomrie... si uvedom ze alternativa su hovadiny ktore sa opieraju o pripady ktore niesu poriadne zdokumentovane a absolutne nezodpovedaju realite... preco sa celebrity z USA spoliehaju na klasicku liecbu? Boze rozmyslaj trochu...

atka 136

Dakujem Vam za prispevky.Velmi vela som studovala na internete rozne clanky,naozaj neviem comu mam verit.Neexistuje overena metoda v domacich podmienkach ktora by zabrala?Da sa vlastnou imunitou vyhrat boj nad touto zakernou chorobou?Este chcem poopravit nejedna sa o mna kto ma rakovinu ale o moju mamu ma 50 rokov.Strasne jej chcem pomoct nemam dobru skusenost s ozarovanim myslim si ze to nepomoze skor mi to pride tyranie cloveka za ziva.Aj preto sme sa vybrali inou cestou a vlastne som chcela vediet ci sa to da.

RNG

Atka, nedavno vysla kniha vydavatela Eulera, kde je ucedenych vyse 350 roznych metod na liecenie rakovin a mnohe sa daju kombinovat na zvysenie ucinku. Samozrejme to su rozne protokoly, ktore treba dodrziavat , nie len tak hala-bala. Starsie osvecene metody najdes tiez na internete, pod www.cancertutor.org
Na to nakolkom je to ucinne je odpoved napr statistika jednej z Mexickych nemocnic, co tieto metody(niektore z nich) pouziva a maju s nimi ovela lepsie vysledky, ako chemoterapia, ozarovanie a chirurgia, tj nastroje dnesnej oficialnej onkologie. Pozri na porovnanie ich vysledkov s priemerom modernych onkologickych klinik v USA

www.oasisofhope.com

_meno

ahoj atka 136

mysel je ako kazdy nastroj dvojsecny - dobry radca, ked rozmysas konstruktivne .. zly pan, ked stale hlada viac a viac a viac dokazov

tvojim cielom predsa nie je ziadna znalost, ziadne vedenie .. tvoj ciel je 'byt zdrava' .. vsimni si, ze sa tam nespominaju odborne terminy, ani lieky, ani nespokojnost so vsetkym

tak, ako zlobu vieme robit len my ludia a vytvarame si rakoviny a plesne zabijame si zavidime si nicime sa... tak nas moze napravit jedine Boh, ked sa pokorime ako jeho lud.

tvoje ego (a mysel) je zrejme sklamana a hneva sa, ze nenasla odo mna ziadne externe odpovede na tvoj interny problem ... pre 'zdegenerovane' ludske chapanie je bohuzial nahananie sa za externostami len vzdalovanie sa bohu, co tvori nekonecnu spiralu nespokojnosti, do ktorej sami chceme ist

sam som mal ale nador, vyrezali mi ho .. nebola to jedina situacia v zivote, kedy sme ale akoby stala nahoda, tak 4x a viac mi bol ponechany zivot tohto tela

vela stastia atka, urcite si pomozes aj sama, aj ostatni ti pomozu, ked budes im pomahat :)

pekny dnik

rapopo

eva_senec a katy1965 - dobry pokus :)
Skoda, ze na ukor niekoho, kto ma asi rakovinu a pyta sa tu na pomoc - toto sa ti v zivote vrati.
Inak ti odporucam si pozriet, aky je rozdiel medzi hubami a hribami, aby si niekomu v tvojej "odbornosti" neuskodila...

0vecka

2 atka 136 vsetky pripady vyliecenia tymto sposobom su tak spochybnene ze tomu veria len niektori tu diskutujuci...

Aj Steven Jobs sa liecil alternativne a nakoniec presiel na klasicku liecbu a potom zomrel... paradox je ze ta jeho rakovina by mala klasickou liecbou,nasadenou okamzite ,relativne male sance ho zabit...

eva_senec

Dobrý deň. chcem sa spýtať, chcem vyskúšať lieky proti rakovine, známa mi odporúčila nejaké z hríbov.ona si ich berie už dlhší čas od jednej firmy,má niekto nejaký názor na tie hríby?

Katy1965

ahojte. našla som na internete jednu stránku, kde ponúkajú alternativny spôsob liečby tabletkami. nakoľko www stránku nemôžem sem vypísať, bola by som rada, ak by ste ma kontaktovali, pošlem adresu, prosím poraďte mi potom, či máte s takýmito prípravkami skúsenosti, alebo či mi ich odporúčate,vďaka

GoFruit

Citala si o gersonovej terapii? Vraj sa tak vyliecilo nemale mnozstvo ludi. Celkovo prechod na surovu stravu moze pomoct ale nemusi a treba vycistit mysel -kompletne zmneit myslenie a odist od toxinov - tak liecia aj gersonovou terapiou - nie su to len stavy ale aj vylucenie vsetkych toxinov z prostredia... ktovie ako to riesia so vzduchom..... Jedna baba na vitarian.cz sa vyliecila z tumoru na mozgu uplne sama najskor presla na stavy podla gersona a potom si dala tusim hladovku na samote. Ak ta zaujima co presne tobila dam ti jej nick ale asi nie verejne. Tak daj maila. Ale to je len jedna baba ktora si zjavne pocas hladovky riadne upratala v hlave... to sa nepodari kazdemu.