Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rakovina alternativna liecba

Príspevok v téme: Rakovina alternativna liecba
atka 136

Dobry den,chcem sa opytat ci mate osobnu skusenost s liecbou rakoviny alternativnou medicinou to je zmena zivotneho stylu surova stravabez masa a mliecnych vyrobkov detoxikacia posilnenie imunity bratie vit b17,graviola macaci pazur,horke marhulove jadra,vit c,enzymi trypsin chymotrypsin,a ine vyzivove doplnky a vitaminy.Samozrejme bez ozarovania,operacie bez chemosky.Vyliecil sa niekto takymto sposobom?Dakujem Vam za odpovede.

atka 136

Alicia uz nevyryvajstale koly tomu aku temu som zalozila.Tu temu som zalozila lebo som chcela pocut nazory ci sa tak niekto vyliecil a ci sa da tak znicit nador,bohuzial zdravotny stav sa mame zhorsil a museli sme ist do nemocnice a este ak nam davaju vysoku sancu na vyliecenie tak nebudem riskovat mamin zivot,ale to ty tazko pochopis.Ja dakujem vsetkym kto prispel za nazory ci uz pozitivne alebo aj tie negativne.

0vecka

pokial viem tak tato tema bola zalozena na to aby pomohla zakladatelke zohnat info o alternativnej liecbe rakoviny...podla mna najdolezitejsie info je ze alternativna liecba nefunguje a je nanajvys nerozumne do toho ist ak nam medicina dava 70% sancu. Ak by mala sancu 1% tak ok proste uz sa to viac pokazit neda, ale ist radsej na alternativu so sancou 70% je prakticky samovrazda/vrazda...

ako som tu tiez spominal na vela alternativnych postupov sa robili studie a aj som tu o nich postoval link.

inak nejako diskutovat s RNG nema zmysel on hovori ze vsetci lekari sveta sa spikli aby sme boli chori no mne sa ta sanca zda minimalna jemu vysoko pravdepodobna si myslim ze skor o tom by sme sa mohli hadat a rozoberat mechanizmy ako by sa dal takyto komplot spravit. proste cela medicina by v tom pripade bola klamstvo a kazda jedna studia by musela byt dodatocne falsovana prepisovane udaje atd...o tom kolko ludi by do toho bolo namocenych ani nehovorim. A treba spomenut ze medicina nieje jedina oblast kde su taketo konspiracne teorie samozrejme aj fyzika biologia ekonomia dejepis... pri tej ekonomii by som povedal ze ok lebo tam sa fakt nazory lisia a neda sa nic jednoznacne povedat...

sam mam fyzikalne vzdelanie (asi podobne ako rng) a viem ze argumenty fyzikalnych konspiracii (perpetum mobile atd) su jednoducho smiesne...

a opakujem pri kazdej alternative by malo byt spomenute ake dokazy existuju na podporu toho tvrdenia a co na to hovori medicina ci sa napr nerobila studia ako to bolo aj pri vitamine C a nezaznamenala ziadny uspech...

alicia

koceľ,

prestaň už konečne provokovoť RNG.
Ty si negramotný keď nevieš čítať? Zalistuj si. Nechcela som už reagovať,ale ty v jednom kuse len provokuješ, nevieš sa zmestiť do kože?
Tu ktosi písal že RNG má dosť rokov aby sa mohol nad určité veci povzniesť. Vy niektorí koľko máte rokov, aké vzdelanie, čo ste v živote dokázali, že vaše povznesenie je v nedohľadne v úrovni iba tých syntetických názorov a myšlienok.
A keby Atke136 šlo ozaj o chorú matku, tak si založí tému o nej,napr.Ako má pomôcť svojej na rakovinu chorej mamke, ale názov témy je iný.
Keby sa RNG z tejto témy stiahol o čom by ste debatovali? Veď vy ho tu potrebujete.
A nakoniec RNG tu nepíše len pre vás, on píše preto, že to nečítate len vy,ale aj iní ľudia, ktorí sa radi poučia.
"Všetko, čo je podľa prírody, je hodné našej úcty." Cicero

RNG

Ja som o tom pisal na tomto fore aj inde, co si mozes vyhladat aj cez google pod mojim nickom dost. Kvoli tebe to nebudem znova a znova pisat.

RNG

Kocel, netaraj blbosti, ja som nikdy nehadzal vsetky chemicke lieky do vreca ako svinstvo, len som naznacil ze existuju za ne prirodne nahrady a tie nemaju ziadne skodlive postranne ucinky. A to sa od vasich lekarov nemozes dozvediet, lebo nemaju v doplnkoch zoadne vzdelanie a preto to sem pisem. Inac by som povedal:obrate sa na vasich lekarov, to su predca skoleni profesionali na uzdravovanie.
en.wikipedia.org medicklych smerov na svete je viacero, nie len to, co poznaju vasi lekari a o com monopolna zapadna medicina tvrdi ze su jedine a ostatne je "sarlatanstvo"
Dokazom toho su ti vzacni lekari, co pouzivaju tie "sarlatanske " metody s velkym uspechom, casto ovela vacsim, nez s pouzivanim oficialne schvalenych liekov.
A farmacia vyraba patentovane lieky, kde na patent musis dokazat, ze taka latka nikdy nikde nenexistovala a ty si ju prvy vytvoril. Tj hovorit, ze je to nahrada prirodnych je samozrejme loz.A ze su to lacne latky je druha loz. Prave naopak, farmacia chce len patentovane latky, aby im nikto nemohol konkurovat a pyta za to horibilne sumy.
Uz som uviedol, ze obrwt doplnkoveho priemyslu v USA je dokopy 56 miliard, a farmacie 800 miliard. a celkove monopolnej mediciny 3200 miliard. Tak kto je potom drahy???
Uz naozaj dost na tuto temu, ja nemam casu na kazdy utok odpovedat, najma ked ho robia doslovne nedoukovia.

Deria

@Kocel, ano, vsetci sme tu inkognito, len akosi neviem na to prist, co by som z toho mala, keby som si vymyslala. A v podstate mi je jedno, ci mi veris, to je uz tvoj problem.:)

Koceľ

RNG: Hodil si do jedného vreca všetky chemické lieky že sú svinstvo, a do druhého vreca všetky výživové doplnky že sú zázračné lieky. To je akoby som povedal, že všetci američania (obyvatelia USA) sú zákerní zločinci. Ako sa ti to páči?

Ak rastlina obsahuje nejakú liečivú látku, tak sa dá vyrobiť nejaká s podobným účinkom synteticky. Lacno a vo veľkom množstve. Je úplne jedno či liečivá látka pochádza z rastliny alebo z chemickej továrne.

Ty tu ale vyrábaš flame war umelina kontra prírodné látky. Ostaň pri súčiastkach do lietadiel a nesľubuj ľuďom že vyliečia rakovinu vitamínom C. Pamätáš?

Deria

Este dodam, ze ten cievny mi povedal medzi 4 ocami: je mi luto ale ja som mohol dat vasej mame len to, co som mohol. (A skutocne dostavala cele roky tie najlepsie lieky a lekarsku opateru, takze ja mu to verim.)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.