Hrčky na Krku

nikita8

Zabudla som dodat ze aj za usami som mala a niekedy tvoje telo s niecim bojuje a nenaznaci ti to hned nejakym priznakom.. Ty to ani netusis az neskor sa zacne nieco diat menit a potom zistis ze si nieco prekonal bez toho aby ti to tvoj mozog, telo dali najavo :) vela zalezi aj od imunity cloveka :)

nikita8

Ahoj ja mam tie uzliny uz pomaly rok bola som aj na ultrazvuku a tam mi ich nasli az kolko 15-20 v celom krku z toho 3 su vacsie.. Zvysok malicke do priemeru 0,5 cm..ja ich mam kvoli nepreliecenej angine mala som po chorobe dlhy cas kasel a pri nahmatani tych vacsich uzlin ma boleli.. Teraz su tam vzdy nevadia mi iba ked prechladnem tak ma na dotyk bolia ale nijak inak mi to neskodi.

Brahmaputra

Ale davaj si pozor, ak by ti rastli alebo by si ich mal vela pri sebe, tak hned utekaj k lekarovi.. Inak zdurene uzliny su najcastejsie reakcia na zapalovy proces v tele alebo prekonanu infekciu..

Brahmaputra

Nie, nie je to nebezpecne. Zvycajne sa objavia ked nachladnes alebo si bol pred tym chori. Vobec to nevadi ani keby si ich mal aj pol roka v kuse...