Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sammydress skusenosti

Kika28

Ahojte, ak chcem objednať z tej stránky, potrebujem si spraviť ten paypal či dá sa normálne kartou platiť ? Alebo platí paypal z ebayu? veľmi sa do toho nevyznám tak mi poradťe prosím :)

karkulkaa

ahoj...ja som od nich objednávala....za niektoré veci sa poštovné neplatí a berie sa váha balíka...máš tam asi 3 druhy a môžeš si vybrať, ktorý chceš...flat rate shipping je stále najlacnejší a ostatné sú o dosť drahšie....na balík sa čaká od 30 dní a dlhšie..ja som na svoje sako čakala skoro 2,5 mesiaca...kvalita vecí sa dosť líši od obrázku a nie je to bohviečo...jediné čo sa oplatí je bižutéria...komunikácia je s nimi dosť ťažká...keďže na customer service robia japonky, ktoré ledva ovládajú angličtinu(to platí pri telefonátoch) a samozrejme si musíš dávať na to do akej sumy objednávaš pretože na Slovensku ti potom za to vyrubia clo a daň

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Sammydress skusenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk