Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Xls medical tabletky na chudnutie

Shayleen

Katrena a ty si iba vybrala iba tie tabletky alebo si si aj poctivo cvičila? Bo i ak by som sa nečudovala že si iba tbl brala bez jediného cvičenia. Ja som schudla Vďaka jedným tbl 30 kg za 3 mesiace!

katrena23

Ahojte, ulakomila som sa aj ja na tieto hlupe tabletky a poviem Vam, MAXIMALNE SOM SKLAMANA, som po dvoch porodoch v priebehu troch rokov a naozaj by mi tie kila dole prospeli, ale urcite to tymito tabletkami dole nepojde. Manzel mi kupil vo februari jedno balenie 120 tabl. tie som poctivo vybrala, dala som dole 3kila, pokracovala som s druhym balenim do polky marca a pribrala som dalsich 6kil, cize NEBUDTE HLUPI A NENALETTE, skoda vyhodenych penazi. Je smutne, ze sa clovek fakt musi poucit na vlastnej chybe aby pochopil, ze tieto pripravky "akoze" na chudnutie su proste kravina a cisty biznis !!!

ejuska666

Pise ze ju nezaujimaju keci okolo, chce IBA vediet , ci zabrali , a ci su naozaj ucinne, takze zatial odpovede o nicom.

Daduska13213

.. tabletky ti tak akurát v lepšom prípade nespravia nič .. v horšom rozhodia metabolizmus alebo spôsobia iný zdravotný problém .. cvičiť a zdravo papať =D ...

nathalia8

žiadne tabletky ti nerozpustia tuk čo máš na tele,iba ako si písala,pohyb a zdravšie sa stravovať-to je ozaj rozumnejšie.Iba ten má úspech,kto sa zdravšie stravuje-hlavne jedlo je doležité.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Xls medical tabletky na chudnutie - Fórum - ZDRAVIE.sk