Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Infekcia kože

Príspevok v téme: Infekcia kože
pink

Na krku sa mi na oboch stranách urobili akoby stipance (ako od komara),prvy den to mierne svrbelo no potom bolelo,zvacsili sa mi uzliny.obvodny mi predpisal antibiotika doxyhexal a kozna gafrovu mast a umyvat repikom.po 4 dnoch som sla ku koznej na kontrolu no na lavej strane sa mi stipanec zmenil na ranku a okolo nej akoby pluzgieriky ktore sa postup premenili na chrasticky,vysadila mi doxyhexal a skonstatovala ze mi vobec nezabral a je to nejaka infekcia ktora sa mi vytvorila a naordinovala obklady z borovej vody,amoksiklav,metypred a mast belogent-ktoru som si ale nedavala pretoze obsahuje kortikoidy,na noc som si namiesto toho prilozila na ranu aloe vera.neviem ci som urobila dobre.obavam sa trochu doby liecenia a priebehu,pretoze uz sa s tym trapim druhy tyzden a je to dost neprijemne.nemate s tym niekto skusenosti?pripadne nejake rady ako si dopomoct k skoremu uzdraveniu? dakujem

pink

ano,tak vidis,je to vec nazoru..v rodine ma vela ludi diabetes a to bola hlavna pricina preco mi to neodporucali.ster mi zobrali ale este stale nemam vysledky.ja viem ze ti je toto tu cele smiesne ale skus si moju situaciu otocit na seba do oblasti v ktorej si odkazana na nazor inych a aj ti si protirecia..

kablica

tebe 10 lekarov povedalo, ze Belogent na tvoju infekciu je zly kvoli obsahu trosky kortikoidu? tak potom sorry :-DDDD
mimochodom, z tej postihnutej koze bolo treba zobrat ster na kultivaciu...

pink

ja sa tu nepotrebujem dohadovat o znalostiach kto vie toho kolko.na kortikoidoch ma nie kazdy taky nazor ako ty.ked mi 1 lekar povie ze je to dobre a dalsich 10 ze nie tak je asi pochopitelne ze sa priklonim k vacsine a to prave preto ze som laik.nechcem spochybnovat tvoje znalosti a moj prispevok do tohto fora bol za ucelom ze chcem pocut nejaku radu,skusenost,pomoc a nie posmesky a taku reakciu aku si predviedla.v kazdom pripade,dakujem za nazor a odbornu radu.

kablica

zlato, o kortikoidoch viem viac ako ty, o to sa mozeme stavit, navyse lokalna aplikacia na male plochy koze v pripade, ze diabetes nemas, je uplne zanedbatelna zalezitost
ale na to tiez treba iq test

pink

dakujem za odbornu radu,toto poucenie do zivota ma naozaj obohatilo..zlozenie lieku poznam a mozno by bolo dobre aby si si nastudovala nieco o kortikoidoch a jeho negativach,hlavne ked sa ti v rodine vyskytuje diabetes..ale na to je asi potrebny iq test..

kablica

je velmi zaujimavym ukazom, ze pacient ide k lekarovi a potom sa nelieci tym, co mu lekar predpisal :-DDD
trochu logiky do zivota by nezaskodilo, takze je lepsie radsej lekara neotravovat
mimochodom-Belogent neobsahuje len kortikoid, ale aj antibiotikum, ktore je v tomto pripade to podstatne, ale asi treba na jeho pouzivanie najprv podstupit iq test

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Infekcia kože - Fórum - ZDRAVIE.sk