Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo so stresom pred pohovorom ?

Príspevok v téme: Čo so stresom pred pohovorom ?
Žužova

Neviete mi poradit čo mam robit aby som tolko nestresovala? Mám uplne stiahnutý žaludok celý den a strašný strach.. verím si že to dám ale tak,človek si nemože byt 100% istý. O to asi ani nejde.ale chytá ma až uzkosť..Tak velmi sa na to teším až mi z toho zašibáva. skoro rok som bola bez roboty a teraz mám šancu no mam pocit že tam ani neprídem,že sa predtým asi zrutim alebo čo...Sradce mi ide vyskočit z hrude po každom rýchlejšom pohybe,chveje sa mi telo nohy,som čím dalej tým nervoznejšia. Bojím sa že do večera mi už prepne uplne.Možno som smiešna,sama nechápem prečo sa tak bojím,prosto tuto šancu nesmiem pokazit a musím to dat..No neviem či im tam nakoniec ešte pred pohovorom neskolabujem :D
neviete nejaký sposob ako sa ukludnit ? prosím hocijaké názory,rady,vaše skusenosti,... pozitívne slová... :(

Žužova

Práveže uplne obyč. práca v jednej elektro-fabrike.teda ten flek vyzerá byt dost fajn,ludia čo tu firmu poznaju mi to chválili že aké mam štastie že sa mi ozvali na taku poziciu tak aj preto som zostala nervozna a mam strach že to pokazím lebo to je pre mna velmi doležité sa teraz zamestnat. :(
tu je práveže strašný problém nájst prácu a toto miesto je uplne ideálne ,presne po takom som tužila..

Nikdy som nebola stresmenka, ale nech robím čo robím neviem na to prestat mysliet a uvolnit sa..povedat si že a šak aj keby to nevyjde ,nič sa nedeje...Aj film som pozerala ale vypla som to lebo som sa nedokazala sustredit :///

Iba Katka

čo za prácu to je, že to tak veľmi prežívaš? :)

kľudne sa priprav a mysli na iné veci, čítaj si knihu, pozri si film. Keď sa im budeš páčiť, tak ťa vezmú, keď nie, tak nevadí, vezmu ťa inam :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo so stresom pred pohovorom ? - Fórum - ZDRAVIE.sk