Čo s nepoužiteľnou farbou na stenu?

ebi777

sťažuj sa u výrobcu farby, však tá predavačka za to nemôže, hovorím, že farbu mieša stroj podľa kódu.. ťažko pochopiť,,,
keby som bola predavačkou iste by som chcela mať takýchto zákazníkov, radšej by som si strelila do hlavy

marianne11

ebi ty si zaostala? problem je stratenych 70eur! a nie, nevyzera ZDALEKA ako na sablone ale zenska si ide svoje ze ona to miesala ako mala. otras. NIE JE tehlova, je oranzova viac ! pytam sa lebo neviem ci ju mam vyhodit alebo sa da niekde predat!

ebi777

tiež nechápem, kde je tu problém,, každý odtieň má svoj kód... a odtieň sa mieša automaticky miešacím zariadením, a tiež treba počítať aj s tým, že to nemusí byť 100 % také ako na šablóne

Prezyvka55

ked je orandzovo hneda potom to je OK, ved tehla je orandzovo hneda. Inak to ze farba vyzera inac na obrazku ako v skutocnosti je normalne, aj na stene vyzera vzdy farba inac ako v kybli.

marianne11

Hej, namiesali to s vyzera to uplne inak dokonca to dvakrat domiesali a nic mala to byt tehlova a je to oranzovohneda=/

;;;;

ako zle? veď každý odtieň má svoj kód, keď si im ho zadala, namiešali ti iný?
ak ti namiešali správny odtieň a tak si zistila, že v skutočnosti to vyzerá inak, ako si si predstavovala, tak neviem, či pochodíš s reklamáciou. dôležitá je aj podkladová farba steny, ktorú chceš maľovať. Ak bola tmavšia, aj ten odtieň bude na stene tmavší, než ako by bol, keby si ho natierala na bielu stenu - vlastná skúsenosť