Odporučte veľmi dobrého detského psychiatra NR

Príspevok v téme: Odporučte veľmi dobrého detského psychiatra NR
emalea

Mala by som na vás všetkých prosbičku: viete mi odporučiť veľmi dobrého psychiatra v NITRE pre môjho
9-ročného synovca s diag. ADHD? Včera skoro s parazlom vypichol mojej mame /čiže svojej babke/ oko!!! Neurobil to naschvál, ale absolútne nevie predvídať a odhadnúť situáciu. Bolo to pri hre akože šermiarsky výpad zoči-voči a....trafil do oka!! Našťastie mala mama okuliare a celá tá sila úderu sa rozložila po ráme okuliarov...no má to mama riadne spuchnuté a fialové Minulý rok prepichol spolužiačke ruku štetcom a keď som ho zobrala pár mesiacov dozadu do destského kútika v IKEA, skočil z múrika jednému chlapcovi na hlavu, len som mala z toho vytriadačky, schovala by som sa pod čiernu zem pred rodičmi toho chlapca!!...už mám toho dosť! V našom meste chodí psychiatričke, tá mu dá len nejaký oblbovák na nervy /ktoré ani nezaberajú/ a nerobí žiadnu terapiu pre malého a ani pre rodičov, ako podobným situáciám predchádzať a keď sa už niečo stane ako reagovať!! ĎAKUJEM!!!

emalea

krídla...ani netušíš ako s Tebou súhlasím...ach...keby to bolo také jednoduché!!!...bojujem s myšlienkou, že ako vysvetlím mojím dcéram, že sa s ním ako bratrancom budú hrať minimálne! aby som vylúčila v budúcnosti nechutný úraz!!