Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Depresia že mám pocit že umriem - naozaj je niaka nádej?

Príspevok v téme: Depresia že mám pocit že umriem - naozaj je niaka nádej?
henria7890

Hrozne trpím už niekoLko mesiacov aj keď boli dni keď to bolo fajn, zajtra idem konečne k psychiatričke, pevne verím že AD zaberajú lebo je to moja posledná nádej. Hrozný tlak na hrudi, úzkosť, neschopnosť ráno vstať a vôbec dačo robiť, celý svet je ako by za hmlou, záchvaty plaču - naozaj ma to niekedy prejde a budem zas normálna?? Mám šancu vôbec dokončiť semester?

ddana

Zewa, viem čo je depresia, užívam trojkombináciu AD. Smrť považujem za vykúpenie od starostí aj únavy zo života a vôbec sa nebojím smrti.

Henria7890, ak Ti nezaberú jedny AD, skúsia sa iné. Nezúfaj a pomohla by aj psychoterapia u psychológa.

danilo

Ahojte,ja sa nebojim,ze zomriem,dokonca by som to chcel,lebo toto utrpenie uz nevladzem znasat.Su to depresie,ale maju vo velkej miere pricinu,rozmyslal som,ze keby nebolo tych problemov,do ktorych som sa dostal,hrozne dlzoby,strach z buducnosti,bezvychodiskovy stav,ze by sombolv pohode.Ale,kto vie?Vseobecna mienka je,ze treba odstranit pricinu,ale ako?A este riesit problem v takom stave,ako pises,sa neda,clovek nevladze,nevie komunikovat,uzavrie sa,a je tu zacarovany kruh,problem sa neriesi,depresia morduje,co teraz?

zewa

Henria7890 mne psychiater veľmi pomohol. Tvoja depresia sa zjavila len tak z ničoho alebo je reakciou na niečo a má konkrétnu príčinu?
Ddana ona tým chcela vyjadriť veľkosť utrpenia, ktoré prežíva.

ddana

"Depresia že mám pocit že umriem" je skôr príznakom panickej poruchy a úzkosti. Pri depresii nie je pocit, že umriem, ale smrť - konečné východisko.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.