Frustrácia - nemôžem sa venovať tomu čo ma baví

Príspevok v téme: Frustrácia - nemôžem sa venovať tomu čo ma baví
Queenie1

Poraďte, neviem čo mám robiť. Som frustrovaná nemôžem sa venovať žiadnym mojim koníčkom pretože sú finančne náročné. Nemôžem si zarobiť peniaze lebo študujem a nestíham ti popri štúdiu resp. stíhala by som ale už potom nebudem mať čas robiť to čo ma baví začarovaný kruh. Nie, neviem si nájsť niečo iné. Donedávna som to všetko mala ale situácia sa zmenila. Otočila úplne na ruby. Rok sa len tak vlečiem nemám čo robiť nič ma nebaví nemotivuje. Ako sa vzdať toho pre čo som donedávna žila? Neviem čo robiť... nechcem len donekonečna pozerať seriály, filmy a surfovať po nete... potrebujem niečo čo ma bude napĺňať

laurora

No neviem ci predstavit ako financne narocne tvoje konicky mozu byt. Ja som mala donedavna podobny problem, studujem, pracujem a chcela som sa ist niekam odreagovat...no nemala som cas, kedze som aj studovala aj pracovala a zas nechcela som nic financne narocne. Velmi som chcela tancovat, lebo v minulosti som chodila na hodiny tanca, no to je dost drahe a hlavne casovo obmedzene, vikendy hodiny neboli, len v tyzdni, vtedy ked som mala pracu. Nakoniec som zacala chodit do fitka, co ma strasne chytilo a velmi ma to zacalo bavit :) Mam to aj blizko domu, stiham tam chodit hocikedy lebo je otvorena od 6:00- 24:00- 7 dni v tyzdni. A nie je to ani financne narocne, stoji to na mesiac 20€. Verim, ze aj ty si najdes nieco co ta bude predsa len bavit...len nato musis prist