Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako chudnúť pri tomto režíme?

0vecka

hmm tak to je tazke potom... akoze ja ti mozem akurat napisat co by som jedol ja ale ked netusim co ti chuti a co nie...

simonaBuchta

ovecka hej len cez obednu .. inokedy nie je cas ani priestor na jedenie.. tvaroh mi nechútí s s cukrom by to význam nemalo

odpovedam

jednej pani som uz pisala mail ohladom stravy a chudnutia. ak tu nechas svoju mailovu adresu, preposlem ti to, lebo je to dlhy text...

simonaBuchta

na ranajky si dám bud dáke ovocie 2 banány, 2 kiwi, polka manga a pohár pomarančového 100% držusu..alebo si zvyknem dať nejaký jogurt plus kávu s mliekom a bebe keks brusinový, alebo potom si dám šunku z kuracích prs plus žemla a plus cherry paradajky a dáky lightový lerdamer 2 plátky... a potom idem do práce a tam si dám obed šalát bud s mozarelou alebo taký s kuracím masom na prirodno plus jeno latté... a to je všetko ..prídem domov idem spať... v robote iné neviem jest kedže nemaám na výber, ine tam su už len nezdravé veci ...NO A Plus pijem veľa cistej vody, a čaj anízový alebo fenilový ... šport velmi nemám kedže z roobty prídem neskoro

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako chudnúť pri tomto režíme? - Fórum - ZDRAVIE.sk