Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner na urovni

Kvetinka555

Silvinka 3101:Keď známa kupovala VIP členstvo, mala poriadne čítať. Zľava napríklad 5,95 mesačne platí pri zaplatení na celý rok.To je tam jasne napísané. Preto jej stiahli samozrejme za celý rok, čo činí 71,4 e.Takže nikto neklame, známa asi nevie počítať. Ja som si dva krát platila členstvo VIP..a bolo to v poriadnu. Keďže bola akcia za 3,45 e mesačne pri zaplatení na pol roka, tak som zaplatila samozrejme 3,45 krát 6. Jednoduchá matematika:) Pekný deň.

crassus

...5.95...bola tuším akciová cena za mesiac, pri platbe za celí rok...takže u mňa v poriadku...ľudia, veď si aspoň prečítajte za čo platíte ! ...

patricia3101

Dávajte si ľudia pozor !!!! Známa mala "príjemnú" skusenosť s touto "inštitúciou".Poplatok , ktorý je na stránke uvedený je 6€. Zadáte číslo karty, zaplatíte a príde Vám sms o tom, že Vám strhli 71 € !!! Samozrejme nikde nieje uvedené že " platba kartou suma 71€" Myslíte si že platíté 5,95 €. Peniaze odídu majiteľom do Nemecka na účet. Vaša banka Vám pomôže jedine tak, že Vám zablokujú kartu /samozrejme pošlú nové číslo karty-novú kartu/ aby Vám ešte nemohli strhnúť viac peňazí + do 180 dní ak si požiadate v banke o vrátenie peňazí tak Vám ich vie banka zabezpečiť späť /ale aj nemusí ;-)/ takže pozor na túto "zoznamku" , čudujem sa, že sa ľudia nespojili a nedali žalobu. Hneď ak Vám strhne z účtu sumu, ktorú ste ani nemali platiť, treba volať do banky na infolinku kde Vás prepoja a povedia čo treba.

Ďakujem, smutné že ľudia sú taký hajzli že "zarábajú" na hocičom doslova !!

Mesačný princ

tweetie - ja by som nechcel mať takých známych.

Ak všetci premýšľajú takto, tak zbohom tento svet.

tweetie

Ked obaja chcu, aby to bolo navzdy a obaja natom pracuju, tak neverim, ze v takom pripade by tam mohol prist a narobit problemy niekto, kto ma viac hocicoho.

A hadam nemusim vysvetlovat, ze zlatokopku drzia vo vztahu city k peniazom a tu normalnu city k partnerovi, lenze ta normalna tie city od partnera aj ocakava-vyzaduje a tu radsej vytahujete karty. Ako, kludne, ked chcete zlatokopky, ved si ich vyberte, zasa co mam zname prave v tamtej katogorii, musim uznat, ze su dost scitane a perfektne manipulatorky, cize sproste to rozhodne nie je. Aj vdaka tomu vedia dokonalo zahrat ten privesok, dokial muz plati.
A ano, ked chlap city nema, do vztahu nechce investovat ziadny cas, tak samozrejme ja len odporucam takym, najdite si zlatokopky. Aspon by vsetci taki hajzlici neublizovali normalnym.
A v ramci tych uvah len netusim, ako to poriesit s hajzlikmi bez penazi, ti tu budu asi i nadalej robit sarapatu. Cize doriesit este tychto a hned by bol svet krajsi :).

crassus

Vlastne som to myslel ako vtip......taký čierni humor....mojou skúsenosťou z viac než dvadsať ročného "normálneho vzťahu" je, že ženám nerozumiem...inak by to predsa neskončilo...tweetie...inšpiroval/a...si ma k tejto úvahe...nie je to, čo píšeš o zlatokopkách iba paralelou...skratkou...vztahu??? .....môžeš mať normálni vzťah a tiež môže prísť niekto kto má viac ( niečoho ) a skončí to.....nežijeme náhodou všetci vo falošnej predstave že je to určite navždy?....že sme to mi kto má najviac peňazí?...veď sa to deje denne...vzťahy, manželstvá sa rozpadajú......v čom je potom rozdiel medzi "zlatokopkovským" a normálnym vzťahom?....v dĺžke času počas ktorého prebieha?....v sume koľko stojí?.....v tom že zlatokopka vie vopred že chce prachy?....všetci od vztahu niečo chceme!!!....
júúúj....volajako som sa rozkokošil.....toľko úvaha....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partner na urovni - Fórum - ZDRAVIE.sk