Partner na urovni - skúsenosti ?

Axel Wers

Len z tej srandy som sa tam zaregistroval, bez VIP členstva je to dosť o ničom, a po prečítaní tejto témy, viem, že radšej ani nič platiť nebudem :D

sandokan255

Na tejto stranke som pokusal stastie cca 3 mesiace dokopy asi rok dozadu. A tu su moje postrehy.

- Ze sa na stranku plati je vyhoda, lebo to odfiltruje uplne socky akych je plno v beznych zoznamkach
- V ostatnom sa to nelisi od inych zoznamiek, takze rovnako musite spamovat a akoze oslovovat zeny.
-Rovnako mi to najprv davalo vhodne partnerky, neskor uz uplne hocijake.
- Ja som tam za cca 3 mesiace osobne stretol asi 8 zien, ale zo ziadnej nic nebolo. 3 ma zaujali a chcel som viac, ale oni nie. Ale ani jedna mi to nepovedala do tvara, kazda sa klasicky odmlcala alebo sa vyhovarala, vyhybala...
- Celkovo som mal pocit, ze mnoho zien akoby stale hladalo toho lepsieho a cakalo na niekoho lepsieho, aj vy ste jej ponukal dost vela. Chvalabohu som svoju partnerku stretol mimo netu a nemusel riesit taketo traposiny, ze sa zena s vami stretla a medzitym si vypisovala este z dalsimi piatimi a chcela sa stretnut aj s nimi, tym padom vas natahovala a odsuvala niekam dozadu.( to je ale bezne na vsetkych zoznamkach).

Suma sumarum - internetova zoznamka mi priniesla iba rozcarovanie a zbytocne nervy.

Kýčera

Creature, krásny a pravdivý príspevok. Ja len dodám, že na každom vzťahu treba z obidvoch strán pracovať až do konca života, a potom sa pre toho druhého stávame tými "pravými".

dvojpes

suhlasim s creature
mam s tym osobnu skusenost, keby som trval na svojich kritériách, nikdy by som si napr. nezacal vztah so svojou teraz uz manzelkou.

creature

Co ja viem, niekedy si myslim, ze prestat nezmyselne bazirovat na tom zozname kriterii a zaujat k tomu iny pristup, ze ku kompatibilite sa musime snazit dopracovat, (hoci nikdy nemoze byt 100%na a vzdy bude kolisat, niekedy bude len 70%na, inak by sme neboli ludia, ale dokonale bytosti) je mozno ta najromantickejsia vec ktoru mozme urobit.

creature

Neodpustim si malu pripomienku k internetovym zoznamkam. Neplati to vzdy a na kazdeho ale vyskytuje sa to, je to jav ktoremu viaceri podlahnu v tejto dobe internetovych zoznamiek, vlastne si myslim ze strasne vela ludi. Myslim ze vela ludi podlahne iluzii o tom ze treba hladat toho praveho partnera a internet to predsa umoznuje. Je tam tooolko moznosti, toolko ludi a tak sa predsa musi dat najst TEN PRAVY, urcite sa najde niekto kompatibilny. A tak si zadaju svoje vytuzene kriteria, svoj zoznam a prehrabavaju sa potom v profiloch na zoznamkach ako na trhovisku a triedia a triedia. A nenachdzaju. Mozno idu par krat na stretko ale nevyjde to. Cuduja sa, vobec ich nenapadne ze mozno je chyba na ich strane.
Ja si ale myslim ze skutocnou vyzvou vo vztahu nie je najst toho praveho, lebo neexistuje na svete niekto kto bude tak perfektne vyhovovat nasim kriteriam, nasmu zoznamu ktory si tak pestujeme, mozno s nim ulyhame kazdy vecer a nedame na neho dopustit. Nie je to o hladani puzzle, chybajucej skladacky ktora nas doplni a potom budeme kompatibilni. To sa nikdy nemoze stat. Skutocnou vyzvou je vysporiadat sa so vzajomnymi rozdielmi bez paniky a nechute. Sme rozdielni a vzdy budeme. Ku kompatibilite sa ludia musia dopracovat, ona sama nepride tym ze najdeme svoje puzzle, ale naopak na zaciatku musi byt laska, ktora je motorom k tomu aby sme sa stali kompatibilni. Isteze s niekym sa tato vyzva uskutocnuje lahsie, s niekym tazko, takze si samozrejme hladame niekoho k sebe blizkeho, s kym nam to pojde, ale to je nieco ine ako hladat si chybajucu skladacku ktora nas naplni. Mnohi to tak zialbohu robia v ocakavani ze ked najdu puzzle ono to potom pojdem uz nejak samo. A to je ta najvacsia blbost.
A tak skromne si myslim ze kazdy vztah je podla mna hodnotny, alebo by mal byt hodnotny skor v tom, co nas dokaze naucit o nas samych a nie ani tak v tom co nam potrvdi.

usmevny_den

ešte odpoveď k veci: mala som VIP zaplatené na tie 3 mesiace (lebo bez neho nevidíte fotky a zoznamka bez fotiek je predsa úplne zbytočná), to som "vyčerpala" a potom po zrušení konta som nemala s ničím problém, nikto nič odomňa nechcel..

usmevny_den

Nečítam odpovede, tak sory ak sa opakujem, doplním len niečo z mojej skúsenosti: cca pred dvomi rokmi som tam bola "na skúšku" 3 mesiace (to bol nejaký akciový balíček,už si nepamätám cenu,ale žiadna tragédia), mala som tam fotky aj poctivo vyplnený profil (trvalo mi to tuším polhodinu), keďže to funguje na systéme "matchovania", tak mi ponúkalo iba mužov, ktorí vyhovovali mojim požiadavkám (tie sa zadávajú v takom siahodlhom dotazníka, kde sa definuje ako veľmi sú pre koho dôležité nejaké kritériá ako sú vek, lokalita, vlastnosti,výzor,vzdelanie a pod.). Musím uznať, že navrhnutí adepti spĺňali moje požiadavky, potom šlo už iba o sympatie (fotky) a úroveň komunikácie. Osobne som sa stretla iba s jedným a pár týždňov fungovalo niečo ako vzťah, no nevyšlo to. Po mesiaci mi už nemali koho ponúkať (asi som mala náročné tie kritériá), tak mi začali ponúkať aj takých čo ich nespĺňali, úplne mimo lokality, aj bez fotiek, fajčiarov (čo som v žiadnom prípade nechcela) a pod. Tak ma to prestalo baviť a konto som zrušila.Pravdaže, každý by rád stretol niekoho v reále,ale aj keď netrčím doma medzi 4mi stenami, nie je to jednoduché.. Na záver k tomu portálu: nič zlého sa mi tam nestalo, určite sa nájdu aj šťastné páry, ktoré sa tam zoznámili, kto chce nech skúsi, ja však verím že dotyčného stretnem v reále :) tak veľa šťastia všetkým pri zoznamovaní, či virtuálnom alebo reálnom :)

jamrk

enem....

si na partner na urovni...... ja premýšľam že zaplatím VIP ale mám pocit že všetci čo sú tam sú bez VIP a potom mi je to uplne nenič.... je to tak????dík

Enem

Ahojte,

neodporucam: ta stranka je extremne pomala. Stravil som asi hodinu casu a nedokazal som vobec spravit to co som chcel. Vacsina prekliknuti medzi navrhmi, profilmi, vlastnym profilom, editaciou pola v profile trva 30 a viac sekund a niekedy sa to aj cele zasekne.
Absolutne nepouzitelne.