Partner na urovni - skúsenosti ?

guest2014

Tiez si myslim, ze najlepsie je stretnut sa s niekym v realite ako na nete, len ked clovek robi od rana do vecera a na puby a diskoteky moc nie je, tak sa tazko zoznamuje.
Skusila som 2 zoznamky a teda ta druha bola partner na urovni - mne osobne nevadilo, ze tam nemali fotografie, sama som tam nedala svoju fotku, v tej prvej zoznamke som fotku mala, takze i zaujem o moj profil bol, len mi to pripadalo, ze ked sa tam nemuselo platit na ten skusobny mesiac, ze sa tam mnohi chlapi prihlasuju skor zo zabavy alebo hladali lahku korist a nie za ucelom hladania si vztahu, tak preto som sa prihlasila do partner na urovni. Tu som fotku nedala, cize zaujem o moj profil tam moc nebol, ale tak osobny nazor - myslim ze som o nic neprisla, "na urovni" je tam len to, ze tam bolo hodne snobskych profilov, tych normalnych tam bolo pomenej alebo asi potrebovali vidiet fotku (ved ked si zaplatili, a nedajboze by ich niekto videl v kaviarni s nejakou skratou, no to by ale bola hanba :) - ved chlapska logika - neni fotka, tak musi byt skareda, preco inak by sa neprezentovala, no nie :)? ), co sa tyka funkcii alebo vzhladu tej zoznamky - tiez si myslim ze tie neplatiace dokazu partner na urovni tromfnut, akurat som si neni ista, z akeho dovodu sa chlapi hlasia do tych neplatiacich zoznamiek :).
Ale ak chces partner na urovni vyskusat, tak sa tam prihlas, zaplat poplatok, s odhlasovanim vobec nebol problem.

MarosV

Moje skúsenosti zo zoznamka.partnernaurovni.sk :
- registrácia bezproblémová
- mal som zaplatené VIP členstvo
- po registrácii potrebné vyplniť dlhý dotazník ktorý je podľa mňa aj tak k ničomu nakoľko ho má kopec ľudí podobný a vypovedá o dotyčnom minimum
- platba za členstvo cez Internet banking, iný spôsob by som ani nezvolil
- kopec ponúkaných - navrhovaných partnerov nemalo fotku a mizerne vyplnený profil
- najviac mi chýbalo vyhľadávanie podľa zadaných kritérií - takýto filter majú zoznamky ktoré sú zadarmo takže platená by to mala mať automaticky. Smola. :-(
- bez členstva si človek ani neškrtne
- kopec navrhnutých užívateľov neaktívnych

Môj záver je, že táto zoznamka je vytvorená len za jediným účelom ktorému je prispôsobená a to prinášať zisk firme ktorá ju vlastní a oblbovať tých, ktorý sú tam zaregistrovaný a zaplatili resp. paltia v nádeji, že možno raz...
Kopec užívateľov ktorý sú tam zeregistrovaný resp. aspon z tých ktorý mi boli "ponúkaný" sú zaregistrovaný aj na iných zoznamkách ktoré majú lepšie možnosti a niektoré sú dokonca aj zadarmo.
Najlepšia zoznamka ak to človek myslí vážne a to tu už viackrát bolo opakované sa volá "realita". Všímať si ľudí okolo, ak sa niekto páči osloviť ho, pozvať na kávu.
Toľko môj názor. Ľudia by mali viac chodiť vonku a menej času tráviť za PC v domnienke, že sa z poza obrazovky na nich usmeje šťastie.

novacikt

logicky, normalny chlap, normlan zena, sa zachyti do siete ineho normalneho velmi rychlo, extremne.

takze preto ti co sa dlho zoznamuju, tak bud su smejdi, alebo su OK normlani ale narazaju nasmejdov.

to nie je urazka, teda je, ale len ciastocne.

priklad:
niektora/niektory z vas sa tu dali na 50 stretiek, nedari sa.. chyba nie je na vasej strane, ale na druhej strane, su smejdi, a prekukli ste ich podvedome. ide hlavne o to, neskocit im na lep.

PS: nikdy by som si neplatil za clenstvo, je jedno kde, nikdy. mozu ist do pecka.. uz len logicky, ako neplatim za vzduch.

preco?
logicky, zaplatit par eur je lahke, dam tam sto eur, a budem akoze prachac na urovni? blbost, poviem vam tajomstvo.

ludia, co platia za VIP clenstvo, su vo velkom len podvodnici, tj. vacsina, MAJORITA, su vypocitavci, tj uboziaci, co len chcu zapadnut do "partner na urovni"

neviem ako inak to vysvetlit, ako na tomto priklade: ak existuje klub, kde maju vstup len bohaci, ale vstup je 1000eur na rok, tak 90% ludi, ak nie viac, si to zaplati aj keby rok nemalo co do ust, len aby sa prizivili na privilegiach (alebo kontaktoch).

tolko k platiacim sluzbam.

nic proti zoznamkam atd, ale proti platiacim ano, hento vyssie rozpisane.

zabudlimidat

skuste si dat do vyhladavaca edarling podvod, edarling soud alebo edarling podvodnici. edarling.cz = partnernaurovni.sk. ti isti smejdi.

deniz

zoznamit sa"normalne" zoci-voci je moj sen ... bohuzial boli iba taki kandidati, ktori mali za chrbtom manzelku, priatelku ... bez zavazkov nic .. skusila som net, zakusila zopar stretnuti a nebolo z toho nic .. na pokeci sa realizuju zvacsa mladici, pripadne vyssie spominani (bez fotky,bez profilu, na pokeci 2 mesiace) a nakoniec sa z nich vykluju muzi s manzelkou a detmi, len teraz "momentalne" im to "neklape" ... citala som tu aj, ze sa niekto cez net zoznamil ... tak si drzim palce a dufam, ze sa to podari aj mne

Inzerent

Tých zoznamiek je vela ale pochybujem, že sa cez internet dá nájsť vhodný partner. Každý si tam napíše čo len chce a robí sa pekný. A pritom to môže byť poriadny ožran alebo si chce len zašukať. Veď prihovoriť sa človek môže niekomu aj v obchode, na plavárni, v parku, na benzínovej pumpe, v reštike... Tak sa skôr nájde niekto, kto nám je sympatický už na prvý pohľad. Kamarát sa pokúšal zoznámiť cez pokec a vždy to bola nejaká obstarožná ochechula čo mu predtým poslala desať rokov starú fotku. A potom keď sa s ňou stretol ak mal dosť. Na ulici človek hneď vie či má šancu a či sa mu ten druhý páči.

dasdsad

gupka vyčarila si mi usmev na tvari :DD jasne moze byt aj po 30 :D a co je zle na mne ked som mlady ved som šikovny :D

gupka

dasdsad ja som si len z teba utahovala. Nemam zaujem, ved mas len 20, co by som ja s takym mladikom robila :D A este ked napises ze hladas slecnu na FLIRT tak ako co si otom mysliet (???) A pozeram ze tebe je jedno ty aj po 30 beries hej? :D

Blondula

"na urovni" :D jasne :D su tam rovnake hoväda podaktori ako na kazdej zoznamke,ktora je zadarmo :D mna by to ani vo sne nenapadlo platit nejake clenstvo na zoznamke :D bola som kedysis zahlasena na nemeckych zoznamkach,zadarmo samozrejme a potom po case ma zablokovali a lakali ma krasnymi profilmi muzov,aby som si zaplatila clenstvo,lebo oni mi "akoze" do profilu nakuknut mohli,ale ja uz nie :D :D mala som tam prezreteho skoro kazdeho s fotkou a nikdy som tam krasavca nevidela :D a zrazu sami fesak bol na mna zvedavy :D :D