Partner na urovni - skúsenosti ?

sajsa

Zoznamky, akekolvek, su vzdy o peniazoch, sama som mala moznost byt na troch a som stale sama...partner na urovni nie je vynimkou...nazov partner na urovni ani nesedi tomuto portalu, pretoze naozaj som ocakavala ze tam budu ludia, ktori si chcu najst partnera ale zial bohu opak bol pravdou, a suhlasim su tam zenati co hladaju len pobavenie...co ma skor zarazilo bolo to, ze ked som sa pozrela kolko som mala navrhov partnerov za 4 mesiace-okolo 400 a nevedela som si z nich poriadne vybrat, kedze 80% bolo bez fotky a zvysok boli neaktivni alebo vobec tam neboli (cize zaujem ziaden) .....takze som marne cakala ze sa mi ozvu.......aj ked som sa stretla s troma, bolo to fiasko..fotka nezodpovedala realite, co je jasne ale aj udaje o vyske boli vzdy klamlive. Takze osobne neodporucam ziadnu takuto zoznamku, je to tahanie penazi a zbytocne, ja som tu zaplatila 90 eur na pol roka, na ostatnych je to ale horsie BE2 ziada 50 eur mesacne aj so singles 50, takze porozmyslajte alebo to vyskusajte na vlastnej koži, ..avsak oproti ostatnym to ma vyhodu ze si mozete v nastaveniach zmenit platbu a vyprsi vam automaticke obnovenie aj s potvrdzujucim mailom, bez toho aby ste museli nieco niekam pisat, scannovat, a podobne, v tomto je to lepsie...zaverom asi tolko, ze doveruj ale preveruj, niektori ludia si nasli partnerov, takze je to len na Vas, nechcem hadzat vsetko do jedneho vreca ale pre mna takato forma zoznamovania definitivne skoncila...

pp

zenacov by mali okamžite zablokovať a dať mastnú pokutu hajzli. a este by aj zarobili, nielen oberanim poctivych samotarov o peniaze ale toto uz im nenapadne su radi za každého clena. Dnes sa slovo arogancia casto zamiena za uprimnost, nota bene, ani by som tam nepachla smrdi to a zbytocne straveny cas na tak umelom portali. nechápem tych co naleteli, je milion inych portalov navyse je fb tam mozte hocikomu pisat tiez a nie platit za to ze vam dakto napise alebo vy jemu, ved je to smiesne. este by bolo ok keby to prebiehalo ako párty niekde v podniku a za vstupy tak dajme tomu. ale toto je cisty odrb, platit za to ze dakto vam mozno! napise. To je uz uplne chudactvo.

palo22

tiez mam skusenost, nasla si ma tam moja manzelka :)
samozrejme ze je to o peniazoch nie je to charita. neveril by som tym somarinam o vedeckych testoch a neviemco.
ale nie je to ani ojeb. aj ked rovnako dobre si mozte najst partnera aj na pokeci len tiez treba stastie.

daniela2

ja som tam nič neplatila. Napísala som si do profilu, že si želám od chlapa dostať 5 otázok a keď mi ich poslali, do tých som potom písala niečo totálne iné, čo sa pýtali, a napísala som tam moju mailovú adresu, tak sme komunikovali. Ale boli tam aj ženatí muži, čo chceli milenku a keď som im to vyčítala, že prečo to zavádzanie, tak ešte oni boli navrch, že môžem byť rada, že sú úprimní.

Martin emko

Ahojte, drzte sa od nich na KILOMETRE! Je to cisty biznis. Ich praktiky su velmi NEETICKE! Obzvlast pri obnove poplatku za clenstvo. Neupozornia Vas a peniaze Vam stiahnu. Mimochodom, tato ista spolocnost bola v USA za to potrestana (SPARKS Services DE). Stiahnutie penazi je totiz v USA nelegalne bez predosleho upozornenie. Cisto vyuzivaju ludsku nepozornost. Nestaci len ucet zrusit v profile, ale treba poslat PRIMITIVNY email, ze odstupujete od zmluvy. NENALETTE ako MNOHO inych! Mne nastastie expirovala karta, takze peniaze nestiahli.
A tip ako najst priatela/ku - robte to co Vas bavi, chode na rozne aktivity, stretajte ludi, tancujte, bicyklujte, korculujte, hlavne tych ludi stretajte. Ja som si nakoniec nasiel partnerku cez kamaratku. A jej dalsie dve kamaratky - tiez boli na Partner na Urovni, ale nakoniec si nasli partnerov cez kamaratov. To je overena KVALITA!

Partner

Partner na úrovni je obyčajná platená sociálna sieť, vytvorená za účelom zisku jej vlastníkov. Ak sa na tejto zoznamke zoznámia max. dvaja zo sto, tak to je úspech. Keby malo zmysel zoznamovať sa cez túto zoznamku, už dávno by bolo minimálne štatistiky o počte zoznámených ku počtu prihlásených. To však zjavne chýba. Moja rada je, ak sa chcete s niekým zoznámiť choďte do terénu, rozhodne nie na zoznamku partnernaurovni, lebo ak na tejto zoznamke partneri sú, tak úroveň určite nemajú .....