Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partner na urovni

Kusy

Partner na úrovni je podvodná zoznamka. Zaplatil som poplatok a nic mi nesprístupnili. Navyše mi ho nechcú ani vrátiť.
Radšej pozvite kohokoľvek na ulici na Colu a budete mať z toho lepší zážitok ako sa spojiť s takýmito kšeftármi.
NEODPORÚČAM

0vecka

Jarunka12 lebo topiaci sa slamky chyta... takisto ako dali ludia prachy do bmg invest chodia k vestici alebo ludovym liecitelom tak sa nechaju odrbat aj na tomto... inak napad by to nebol zly. mali by sa dodrziavat pravidla .. podobne ako pri kupe auta by mohli ludia niekam nabehnut tam by ich cekli a vytvorili im Profil ... podla mna by to zabralo ale typujem ze tito odrbavaju preto lebo tam maju malo ludi. a tak radsej poslu niekoho z riti palovej ako nikoho

Zuzi71

majsterproper, ty máš asi smolu...a nie si sám. Žena, ktorá sa pomaly na prvom rande chce vydávať, je zo samoty zufalec. Žena, ktorá nie je hrdá sama na seba a svoj zarobok, ktorá pyta od teba peniaze, či auto je zlatokopka a ma v sebe zlu vlastnosť -zavisť! Ver, že raz príde tá pravá! No isto nie zo zoznamiek.. Možno denne chodí okolo teba

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Partner na urovni - Fórum - ZDRAVIE.sk