Partner na urovni - skúsenosti ?

Mesačný princ

tweetie - ja by som nechcel mať takých známych.

Ak všetci premýšľajú takto, tak zbohom tento svet.

tweetie

Ked obaja chcu, aby to bolo navzdy a obaja natom pracuju, tak neverim, ze v takom pripade by tam mohol prist a narobit problemy niekto, kto ma viac hocicoho.

A hadam nemusim vysvetlovat, ze zlatokopku drzia vo vztahu city k peniazom a tu normalnu city k partnerovi, lenze ta normalna tie city od partnera aj ocakava-vyzaduje a tu radsej vytahujete karty. Ako, kludne, ked chcete zlatokopky, ved si ich vyberte, zasa co mam zname prave v tamtej katogorii, musim uznat, ze su dost scitane a perfektne manipulatorky, cize sproste to rozhodne nie je. Aj vdaka tomu vedia dokonalo zahrat ten privesok, dokial muz plati.
A ano, ked chlap city nema, do vztahu nechce investovat ziadny cas, tak samozrejme ja len odporucam takym, najdite si zlatokopky. Aspon by vsetci taki hajzlici neublizovali normalnym.
A v ramci tych uvah len netusim, ako to poriesit s hajzlikmi bez penazi, ti tu budu asi i nadalej robit sarapatu. Cize doriesit este tychto a hned by bol svet krajsi :).

crassus

Vlastne som to myslel ako vtip......taký čierni humor....mojou skúsenosťou z viac než dvadsať ročného "normálneho vzťahu" je, že ženám nerozumiem...inak by to predsa neskončilo...tweetie...inšpiroval/a...si ma k tejto úvahe...nie je to, čo píšeš o zlatokopkách iba paralelou...skratkou...vztahu??? .....môžeš mať normálni vzťah a tiež môže prísť niekto kto má viac ( niečoho ) a skončí to.....nežijeme náhodou všetci vo falošnej predstave že je to určite navždy?....že sme to mi kto má najviac peňazí?...veď sa to deje denne...vzťahy, manželstvá sa rozpadajú......v čom je potom rozdiel medzi "zlatokopkovským" a normálnym vzťahom?....v dĺžke času počas ktorého prebieha?....v sume koľko stojí?.....v tom že zlatokopka vie vopred že chce prachy?....všetci od vztahu niečo chceme!!!....
júúúj....volajako som sa rozkokošil.....toľko úvaha....

tweetie

Crassus - verim, ze vedia, ved idu len po prachoch. Takze chlap, ktoremu ide len o sex, nie je ochotny obetovat jeho cas, radsej vytiahne kartu a ci uz si zaplati spolocnicku/zlatokopku, tak ano - ziska dokonca aj reprezentacny kus. Len nezabudaj nato, ze druhi ta mozu preplatit, cize ten reprezentacny kus ta moze reprezentovat len velmi kratku dobu.
Pri tych normalnych zenach, ktore chcu skutocny vztah, tym nejde o tvoje prachy, tie budu vyzadovat v prvom rade tvoj cas, aby ta spoznali, tak tam prave takito chlapi mozu narazit a nechapat, ako to ze ona nato neskocila a temu si v hlave zrejme ukoncite, ved ona nevedela, co chcela. Verim tomu, ze vedela, len prachy to neboli a cas=moznost spoznat ho jej nechcel dat.

crassus

Som starší kus a skúšam druhú šancu na partner na úrovni, iba pár dní....čo máte všetci proti zlatokopkám....myslím že sú to jediné ženy ktoré presne vedia čo chcú...

prosbicka

Milý Amor.. Ty okrídlené hovädo.. Keď už strieľaš tie svoje zamilované šıpy tak ťa prosím strieľaj do oboch nie nie furt do mňa!

Mesačný princ

hviezdicka29 - nie všetci klamú. Ak stretávaš len takých ľudí, tak je niečo zlé. Ale nie v tom, že ich stretávaš ale v tebe, pretože ich priťahuješ.

hviezdicka29

janka32 uplne s tebou suhlasim na nete ludia strasne klamu o sebe... od fotiek az po dolezite informacie.... net by som brala ako poslednu moznost ked uz ozaj nieje v okoli ziadny vhodny nezadany adept :-)

Petronelita

Je to dnes tazke. Ak si v praci profesionalny a chodis do nej naozaj len pracovat a potom letis po dieta do skoly, chces byt super maminou, postaras sa o domacnost a vrchol volnecasovej aktivity je bike, pri ktorom si chces vycistit hlavu..ako potom spoznas niekoho fajn k sebe? Par mesiacov sa branis myslienkam na vztah a venujes sa tomu comu musis, ale casom zistis, ze ti chyba niekto iny ako tvoj odraz v zrkadle..kde ho spoznas? Potom si povies, mozno je cestou spoznania sa zoznamka. Vacsinou je to stranka plna zufalstva, no clovek obcas dufa..aj ked mu triezvy rozum vravi, ze to je zufale a zbytocne. Tak si povies, je lepsie byt sam..no dlhodoba samota nas casom aj tak nuti hladat niekoho aspon na prijemny pokec.