Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chlap na prvom mieste

Príspevok v téme: Chlap na prvom mieste
nelkaneluška

Ahojte:)

chcem sa poradiť :) čo schlapom, ktorý myslí len seba? Uprednosťuje len svoje chute pred partnerkinými? Rozhoduje, myslí za ňu? Keď nie je po jeho, trucuje, dáva to pocítiť. Čo s takým chlapom? čo keď nenačúva? Načúva len čo potrebebuje, aby mohol partnerkou manipulovať. Ako sa má žena v takom vzťahu chovať? Keď ho samozrejme nechce opustiť pre jeho ďalších 100 super vlastností ktoré na ňom má rada.

_meno

ahoj nelkaneluška

ludia maju slobodnu volu a vdaka tomu hladaju partnerov, akych oni chcu

1. protiklad
(ak si napr. sama nepriebojna, nevyrazna, bez chuti do zivota) - je partner tvoj protiklad, doplnenie teba

2. rovnaky
(ak napr. sama trucujes, chces aby bolo po vzdy po tvojom, on ma byt ako ty povies)

vsetci ludia maju dobre / zle vlastnosti.... sebareflexia je jednoduchy princip, ked si sami uvedomujeme svoje nedostatky / chyby a pracujeme na nich ...

ak napriklad priatel este prehlbuje svoje zle stranky .. a mas energiu a volu na to, aby si mu pomahal - zostan s nim ... ak ti prilis vadia jeho zle stranky a ze sa nemeni (je jedno co vravi ze bude, ako sa zmeni, zaujima ta sucasnost...aj 20 rocne fajcenie je na ceste k dobru, ak posledny tyzden zacal znizovat davky..dokaz namiesto slubov (lebo iba slovami sa da klamat :) rozumnejsie by bolo sa rozist

nvm ako viac poradit .. najlepsie je zistit, aka si ty ... a zistit, aky je on

neriesit 'vztah' medzi ludmi, ale ludi vztah tvoriaci :)

pekny vecer a vela stastia :)

Agnes998

Tak s nim zostan pre jeho 100 dobrych vlastnosti a prestan sa spravat ako clovek, naprogramuj si do hlavy ze si robot alebo sluha, rob co ti rozkaze a zabudni na to, ze si mala niekedy nejaké pocity a tuzby

datelinka11

No ja ta chapem uplne. Mala som takeho podobneho. Nie zeby myslel na seba, ale mal proste svoje "uchylky" ktorych sa nechcel za nic vzdat. Nebolo to nic hrozne, co by som nedokazala zniest ALE, predsa nas vztah obmedzovali... navrhovala som mu ite kompromisy, aby aj on mal to, co chce, aby aj vlk syty, aj ovca cela. Nedalo sa s nim vobec dohodnut. Stale tvrdil, ze vsak o nic nejde, co mi to tak vadi? Nechapal a nechcel pochopit. Chcela som sa s nim iba dohodnut. Ja som sa mu musela prisposobovat v mnohom a on mne iba v tom, co mu vyhovovalo. A to byval v mojom byte. Tak som si jedneho dna povedala DOST. Zlozila som ruzove okuliare a skoncila toto trapenie. Jeho dalsia zaujimava vlastnost bola, ze zakazdym, ked ma chcel ziskat spat nasluboval co sa dalo, chvilu bol klud a potom zas dokola to iste.
Veru ine je, ked dvaja iba randia a ine, ked maju spolu stale zit v jednej domacnosti. To je uz ina kava.
Teraz som sama a je mi smutno ale co uz. Zivot je niekedy taky.

pompiKolacik

Mozno je jeho "manipulacia" len na nevedomej urovni. Je otazne ,ci on vie o tom ,ze ti to vadi.
On nenacuva ? A ty ? Ty si myslis ,ze si nie na jeho urovni ,tak sa automaticky prisposobujes a co tak rebelovat ?

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chlap na prvom mieste - Fórum - ZDRAVIE.sk