Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nemame spolocne zaujmy

Príspevok v téme: Nemame spolocne zaujmy
mariajj

milujem ho, on miluje mna, sme spolu kratko.....mam rada sport ako lyzovanie, plavanie, turistika, stale chcem navstevovat nove miesta, no on nema podla mna ziadne zaujmi, pre nho je normalne chodit do prace a vo volnom case ist niekam posediet alebo do kina , nevie lyzovat, plavat, korculovat.....

ked som sa ho na to pytala vravel, proste ze to nieje jeho zaujem a nema zaujmi, a ze ked sa to doteraz nenaucil,tak teraz sa to nebude vediet naucit...

Moze to byt dovod na rozchod?

ako mu mam nejak mierne vysvetlit ze chcem aby to aspon trosku ovladal, aby sa to aspon skusil naucit .... bojim sa ze to bude problem v nasej buducnosti.... predstavujem si ze moj manzel v buducnosti bude viest nase deti k tymto zaujmom.... ale ked on neovlada zakladne veci :(

wreck

mariajj, aj ja si myslim, ze je to problem. spolocnych zaujmov mate mat co najviac. musi mat kazdy aj nieco 'len svoje', ale z napisaneho usudzujem, ze u vas je toho spolocneho prilis malo.

ani len nepomysli na to, ze sa to mozno casom zlepsi. prave naopak. zhorsi sa to, bude ti to stale viac chybat. ak sa vam to nepodari nejako nahradit niecim inym, budes nestastna. a jedneho dna moze prist myslienka, ze si sa vlastne cely zivot len jemu prisposobovala a uz ta to jednoducho nebavi.

odporucam zanalyzovat situaciu - kolko aktivit vlastne robite spolu, kto ma kolko vlastnych a ako sa to vyvija v case. ktore pribudli, ktore ubudli, ktore su spolocne.

a najma - necakaj, ze sa zmeni. ak, tak len docasne, aby ti urobil radost, ale dlhodobo to nevydrzi, ak to pren nie je prirodzene. velmi casto sa to vyskytuje po mnohych rokoch ako problem - nemame ziadne spolocne zaujmy, preco sme vlastne spolu?

Ondrej_333

Tak ja to vidím ako dosť veľký problém. Tu sa nejedná o spoločné hobby, ale o spoločné trávenie voľného času a ak budú deti, tak aj snimi. To čo budú ako rodina robiť spolu v čase voľna? Pôjdu si posedieť do krčmy a občas do kina? A inak doma pred TV? Ja si to neviem predstaviť. Nikdy som nemal partnerku čo by nechcela chodiť na turistiku, bicykel, lyže k vode. Syn je už dospelý, ale od 3-4 rokov som ho učil bicyklovať a lyžovať a všade sme sa snažili chodiť spolu.

Fleur-de-lis

tiež si myslím, že sú dôležitejšie veci ako hobby. Ale ty si musíš sama určiť priority, čo je pre teba najdôležitejšie no a ten zvyšok prijať taký aký je.
Niektoré veci čo rada robím, viem, že môžem len s kamoškami lebo priateľa nebaví všetko čo robím. Ale našli sme si aj spoločné záľuby :)

soffa

dovod na rozchod.?mozete mat ine zaujmy,aspon kazdy v buducnosti deti nauci nieco ine.nie nie je to dovod na rozchod ak si vies volny cas predstavit bez neho,ved to nemusi byt vobec zle.dolezite je ako sa ku tebe chova,ci je ti s nim dobre,ci je starostlivy,ci ti pomoze, a nie ze nemate nic spolocne.ved protiklady sa pritahuju.ak on nebude deti vediet naucit lyzovat,naucis ich ty,s plavanim je to iste,on ich moze viest ku kniham a deti budes mat scitane.ja v tom nevidim ziaden problem.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nemame spolocne zaujmy - Fórum - ZDRAVIE.sk