Depilácia voskom

bambulo7

tak mesiac by ti to malo vydrzat urcite, ja som bola pred mesiacom a uz vidim ze mi rastuuu:((( ale uplne bez chlpkov mat nôzky nebudes bo vosk ti nezachyti kratke chlpky takze ziletku budes musiet pouzivat tak ci tak teda aspon u mna to bolo tak...

lenoccka

nia, mna to prvy krat bolelo... ale pomalicky sa to dalo vydrzat, teraz ma to uz skoro stekli :) normalne sa na to tesim. Ale poradim ti ako ta to moze menej boliet - ohol si nohy a na druhy den si ich prejdi epilatorom, nehcaj si chlpky vyrastat kludne dalej, na druhy den ich budes zas trosku dlhsie tak si ich znova prejdi strojcekom a uz ti to zoberie viac chlpov ale nie vsetky, cize to nebude az take bolestive. Ja som si tak epilovala prvy krat podpazusie, a nebolelo ma to vobec, neklamem. Paaa

sun(s)

hmm.. je to asi dobra vec..no spoluziacka to ma, a place pri tom :P spravi jednu nohu, a druhu az inokedy, lebo sa to neda vydrzat:P je pravda, ze je tmavovlasa, ma tmave chlpky... ja som blondyna - ale na tu depilaciu sa pytam, lebo idem s priatelom na dovolenku na 10 dni - a nechce sa mi kazdy den tam holit nohy ziletkou, navyse ked budem spalena - ani sa to nebude dat... takze preto... das nejaky link? kuknem aj ja :) diiiiky

lenoccka

no ja neviem ako to robia v salone, ja som len kukla cenu na nete... ja mam doma epilator, takze nepotrebujem chodit ku kozmeticke:)

sun(s)

heeej?:) tak to je ok...som myslela viac....... a ake su asi podmienky? som blondynka a mam trochu citlivu pokozku... a doma mi to voskom neslo... v salone to bude ine? :) dik, papa