Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podvádza ma?

Príspevok v téme: Podvádza ma?
Romanuella

Dobrý deň,mám priateľa už dlho i síce mám len 19 rokov sme spolu 4 a niečo roka. Prvý rok po Zš som šla k nemu a jeho otcovi bývať a tam som študovala o rok kvôli jeho otcovi som sa odsťahovala a on odišiel tiež od otca,mal veľmi ťažké detstvo,tak som mu povedala nech býva u nás,nie raz sme sa hádali to je normálne a jeden čas som bola ja žiarlívá,neskôr on a tak. Ked sme boli teraz na posledy spolu nechcel sa zapínať na FB vraj zbytočne ale nemal tam žiadne také správy,jedneho času ked sme neboli spolu tak tam mal fotky jednej ženy a ked som sa ho na to opýtala pokojne tak po mne vybehol,potom sa na to zabudlo...Teraz odišiel do Čr a robí SBS vraj 16-stky. niekedy príde skôr a ked má mať voľno tak príde cez deň na pár minút potom odíde a ked ide navštíviť uja tak mi od neho napíše že je hned doma a ja ako blbá čakám na internete kedy sa mi ozve a on si príde pred pol nocou a tvrdí mi že šiel niekde s ujom alebo bol v meste alebo že je veľmi unavený alebo že bol na záskok v robote a odíde z FB po ani nie hodine. Čo si o to mám myslieť? Inak sa smejeme ked sme spolu,blbneme ako malé deti a neni taký chlap ktorý by mi povedal,chod urobiť to a to..Proste si rozumieme(ked sa nehádame) Potrebujem pomoc,prosím :(

Romanuella

Zle si ma pochopila,on ma nikdy neudrel prvý,to ja som stále bola taká dominantnejšia a áno dostala som aj amok,to viem pri inje situácií a nie pri ňom,ale už to nerobíma krotím sa a ide mi to celkom slušne,on sa ma nikdy nedotkol prvý,že ma ide zbiť

geopardica

Romanuella, mrzi ma to,ze si mala tazke detstvo,urcite to aj teba poznacilo a takto si sa v stave spravala vies,ked ti klamal uz viackrat,je to blbe a verim ti,ze uuz tazko potom uveris Clovek vacsinou klame preto,lebo chce pred dryhymi vyzerat lepsie-aj ked urobil nieco zle...,chce zakryt akusi neistotu. ale klamat sustavne a hlavne vo vztahu sa nepatri. Ja som tiez klamala v detstve svojmu otcovi a to len preto,lebo pravdu som mu nemohla povedat,horsie bolo ked som ju povedala a bolo tiez zle a zbil ma. Teraz,ked som dospela neklamem,ludom poviem pravdu do oci,aj ked je neprijemna. Ty si hlavne uvedom,co vlastne chces od zivota,si este mlada a dozrievas po vsetkych strankach... nedovol,aby niejto druhy s tebou zametal a robil si s tebou,co chce. Ja by som sa na tvojom mieste s nim porozpravala o vsetkom,ako to vudis ty,ako on. A tym,ze si dovolil skocit do teba,nie je moc dobre. Keby ste boli spolu a stane sa podobna situacia a udrie ta,budes mu to tolerovat? Ha by som mu ani to odprosovanie netolerovala.ja by somm to s nim skoncila.

Romanuella

No toto ..to je na dlho..:D aby som to odvovodnila tak Ako deti nás otec bijával a hlavne brata,dostával amoky a dostávala aj mama,ja síce o niečo menej. Ako som na úplnom začiatku písala,bývala som u nheo,vtedy som mala 15 a nemali sme to robiť,pretože som si na neho zvykla a bola som žiarlivá,nikde som ho nepúšťala a tak niekedy to robil za chrbtom,jedného večera mu zavolalo nejaké číslo,vstal a odišiel do kuchyne,až odtial som počula,že mu volali nejaké dievča a on tvrdil,že nepočul a tak zložil,dostala som amok,kedže som to videla doma-dala som mu facku,on len čumel na mňa a ja som sa stále donho obuvala,nech mi povie pravdu,dostaala som hysáky-priznávam ale bola som mimo s toho,že mi klamal,možno som ja zle počula,ale už ked nemohol nič iné iba ma chytil pod krk a povedal,že nech ho už nedráždim,že ma nechce udrieť a neurobí to,tak som sa šla prejsť,stále za mnou chodil,či náhodou nespácham samovraždu :D ked som si sadla tak ma zdihol a odniesol ma domov,doma ma silno objal a povedal,že ma miluje že sa nechce hádať
Už ani neviem kedy sme sa rozišli,ale mne bolo po pár dnoch super a ani sme si nepisali,po pol roku na silvestra mi napisal sms a ja som volala jeho sestre,neskor mi ho dala k telefonu,vadilo mu,že som s inými a v Spišskej...na prázdniny na Velku noc som mala ist ku otcovi do čr ale nejak sa to zvrtlo a ostala som u neho a jeho otca,potom sme sa rozhodli,že eho otcovi už ani ja služku a ni on sluha nebudeme robit a vybrali sme sa k nam.. mama ho berie ako za svojho syna a má ho velmi rada,ale jej už lezie na nervy ako sa hádame,mám pocit,že prvá som začala nadávať ja a on len tíško trpel.

A teraz to prišlo,on bol ten žiarlivý,všetko mu vadilo ako mne pred tým,tak som mu písala že nič riešiť nechcem a nemá to zmysel ..bla bla... rozišla som sa sním lebo mi to vadilo a on mi plakal do telefonu,že ma chce naspat,čo všetko pre neho znamenam a pod. O pár týždnou sme sa dali naspat a teraz mám pocit že som rovnaká ako pred tým,alebo si to len myslim...len všetko rešim zbrklo ale už nevrieskam a nenadávam....Viem začala som zo vzťahom skoro a som občas hysterka ale ktorá baba nie...možno som iba preto lebo som zacala velmi skro s nim byvat alebo to moze mat vlyv aj od otca...jedine čo chcem je aby mal volnost ale aby mi vravel pravdu,neviem mu nejak verit,mám si kusnut do jazyku a skusit to zniest a uvidim časom či ma klamal alebo ie? mám to ukončiť hned? som vinná ja teraz alebo aj on? od kedy žiarlil on na mna tak od vtedy nehysterčím,i ked mam chut nikedy mu jednu zadrieť...:/ teraz si zatiaľ píšeme v pokoji a vraj ide spať,že sa bude snažiť sa naprvaiť aj on....toť vše

geopardica

aha,takze to bolo predtym a teraz? neospravedlnuj ho prosim ani tym,ze od 13 zaraba,a ze je unaveny. Hadam,jed vybuchnes,tak preto,ze ti nieco vazne vadia nie len tak. Ako vybuchnes? kricis,nadavas,vysvetli to prosim.

Romanuella

No zas robil to iba vtedy ked sme sa rozišli,nie stále...od 13tich si na seba zarába a verím že je unaveny a ja som vybusna....nemam sa aj ja zmenit? takto písal len dvom zenam ktorým som napisala ze ci im nevadi ze sme spolu,i sice sme neboli,ale mi napisali ze nic spolu nemali a hned kontakty prerušili.

geopardica

A to ti povedal,ze ho upokojuje,ked pise starsim zenam,hlada u nich nieco,co nikdy nemal? No podla mna to neni normalne,pokial ta chce a ty mas koli tomu cakat nanho a hovori ti,ze mas vydrzat a potom budete spolu,tak to ta potom zavadza..... Naco ta potom ma,ked vypisuje inym? Nevadi ti to,ze tak robi?

Romanuella

Má 22 o pár dní,on je ryba a ja panna..a je to také niekedy...som dosť kritická kedže som v znamení v aom som,takže fakt neviem to posudit...mama mi nikeddy povie ze som ja na vine a niekedy on a niekedy obaja,inak mi vadi ze mi tom mama nepomoze a povie mi ze mame si to riesit my nie ona...a brat sa len vysmieva ked niečo sa udeje

Romanuella

Je pravda že sa niekedy nevie ovládať ale nikdy ma neudrel a nemá mamu,vlastne ked to tak zoberem tak nema nikoho iba nas,my sme ho zo vsetkeho vytiahli a teraz pracuje poriadne ale mne to celkom vadi ze az tolko,niekedy som hnusna ked mam svoje dni napr.alebo ked fakt nemam naladu to ako kazdy ked niečo nevychadza píše zväčša dospelým ženám ktore ho upokoja,je to normálne?...on je hanblivý typ a nedokážem si redstaviť žeby ma...ach

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podvádza ma? - Fórum - ZDRAVIE.sk