Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nový chrup - zubné implantáty cena a a skúsenosti?

GreenTea

samozrejme keby mám len krivé tak si nedám robiť nové mám iné problémy ktorým strojček nepomôže ani blombovanie tak ja hľadám len radu kto má skúsenosť :) ale dakujem

nashley

ak chceš dobrú radu, tak nikdy si nedavaj nahradit vlastne zdrave zuby implantatmi nikdy nikdy nikdy !! to ti povie kazdy normalny zubar, ja poznam vela zubarov, moja sestra je zubarka a tiez som nad tym rozmyslala a oni ma odhovorili, ked tak lingualny strojcek na zuby ak nechces aby to bolo vidno ale ak mas zdrave zuby aj ked nie su rovne tak ich za implantaty nevymienaj

GreenTea

čítala som toho veľa všade je to napísané inak a iné ceny ...tých 10 000 by sa ešte dalo len potrebujem vedieť aspoň nejaké odporúčania...skúsenosti a pod.

abc123

niekde som cital ze komplet cely takto spraveny chrup ta moze vyjst aj na 10 000 eur, aj viac. je to naozaj velmi drahe

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nový chrup - zubné implantáty cena a a skúsenosti? - Fórum - ZDRAVIE.sk