Som anorekticka?

Príspevok v téme: Som anorekticka?
Júlia2000

Ahojte. Mam 13rokov,160cm a 39kg. Trcia mi panvove kosti a aj chrbtiva no stale mam pocit ako keby ze mam velke brucho. pouzivam po jedle prehanadlo lebo viem ze po tom schudnem. za pol roka som schudla 8kg.vsetci vravia ze nejem. no tak napr. na ranajky mam jablko na desiatu salat a bebe keksi a na obed hoci co co mama navari ale je napr jeno kuracie kridlo a tri zemiaky podla mna je to dostacujuce na veceru nejem nic ale cvicim.Ked daco zjem hoci aj kusocek jablka boli ma brucho. nejedavam pecivo ani banan ci hrozno,mastne jedla,ine maso ako kuracie,vyprazane,cokoladu ani nijake cukriky a pod iba ked tak bebe keksi.ked priberiem iba o malicky gram tak mam nervy a idem sá vyzvracat aj ked so mna nic nejde. kazdy den som na vahe aj 8krat a stale pozeram ci som tlsta pri zrkadle. nosim rada vacsie vaci aby nevideli aka som tlsta. hovoria mi ze som anorekticka no ja si to nemyslim. teda sa chcem spytat ci naozaj som alebo nie. dakujem

ja-pusate

melounova,
ahaa tak dakujem:)som Rada ze si na mna este pamätas,myslela som ze po tolkych rokoch tu uz na mna vsetci zabudli:)

Júlia2000
dufam ze si si to zu uvedomila a zacala si viac jest, drzim palce nech sa z toho rychlo dostanes

melounova

Nemám ale pamatam si ked si sem podávala, sem tam mi napadlo ze co je s tebou...držím ti palce nech sa tej potvory konecne zbavis ..

ja-pusate

melounova
ahoj,ani sa nepytaj,zle:( ale co zu casom to bude mozno lepsie...stale mam miu a zp a este ine veci:( a ty mas tiez ppp?

ja-pusate

a este co sa tyka tych prehanadiel,prosim ta neber to.nici to creva a odvodnuje to stracas dolezite mineraly,nestoji to za to,chces si znicit zdravie zu v takom nizkom veku,do smrti to budes lutovat, Laxativa niesu sranda,mozu ti ostat po nich trvale nasledky:(

ja-pusate

Júlia2000
bohuzial ti musim povedat ze ANO si anorekticka, ked sa ti zda ze ked mas 39kg na 160cm ze si tucna a velmi malo jes a este aj vracias,mass ppp,mala by si sa liecit,hlavne v tvojom veku,si vo vyvine a ked nebudes teraz primat dostatocne ziviny mozes ostat neplodna a ani zu nenarasties, viem o com hovorim,presla som si anorexiuo od 14 a ledva ma zachranili. tak prosim neries vahu a zacni normalne jest kym nieje neskoro, a jedz aj MASTNE lebo prides o zlcnik ako ja.

Smudlinka777

Ahoj ma 18...meriam 155cm mam39kg...nieje to boch vie co ked my trcia kosti..skusala som wseliako pribrat a nic nepomaha uz newiem ako dalej takto wydrzim