Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysadenie hormonalnej antikoncepcie

Príspevok v téme: Vysadenie hormonalnej antikoncepcie
ryry23

dobry den
mam 23 rokov,v januari 2013 som vysadila hormonalnu antikoncepciu po asi 6 rokoch uzivania(s prestavkami 2-3 mesiace)moja plet bola pocas uzivania bezchybna, po pol roku po vysadeni sa zacali moje problemy s akne ale len mierne formy takze ma to velmi netrapilo ale asi tak v oktobri sa to zacalo zhorsovat,akne sa mi zacalo robit na licnych kostiach a na licy,take podkozne male vyrazky a neskor aj zapalene podkozne vyrazky ktore sa nedali vobec vytlacit,zacali mi strasne vypadavat vlasy,mastna plet a ako keby toho nebolo dost zacalo mi rast ochlpenie na tvari( nad perou tmavsie,po bokoch tvare jemne biele chlpky,na licach,brade,na cele tiez biele chlpky vsade,na bradavkach tmavsie,no proste vsade po tele a na tvari biele chlpky) tak som sa teda rozhodla znovu nasadit hak od januara 2014...lenze sa mi zda ze sa mi akne aj ochlpenie zhorsuje...nema niekto podobne skusenosti?moze sa to zhorsovat tou hak?alebo su to hormonalne zmeny a 1 mesiac je malo na to aby si telo zvyklo na zmenu hormonov....pred uzivanim mi robili hormonalne testy a ze vraj mam zvyseny muzsky hormon...ma niekto podobnu skusenost? mam pockat alebo zmenit hak? dakujem

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysadenie hormonalnej antikoncepcie - Fórum - ZDRAVIE.sk