Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Stráca sa vášeň?

Príspevok v téme: Stráca sa vášeň?
gyzmo

Zdravím. S priatelkou máme obaja 20 rokov. Chodíme spolu iba 4 mesiace, a už začínam mať pocit že sa z nášho vsťahu vytráca vášeň. Hlavne z jej strany. Ja mám stále chuť bozkávať ju, a milovať sa s ňou. No ona často vôbec nemá chuť ma bozkávať, nemá chuť na sex... Viem že život nieje len o bozkávaní, a že žiaden pár sa nebozkáva celý život. No nemyslíte si že sme na to trochu primladý, a že sme spolu trochu krátko na to aby sa diali takéto veci? Viem že ma nadovšetko miluje, a ja ju tiež. No niekedy ma to strašne frustruje, a nedokážem to pochopiť, že ako to že mám stále chuť ju bozkávať, a ona mňa nie? Ako to že ja mám chuť na sex každý deň keď som s ňou, často aj viac krát za ďen, a ona nie? Predtým sme sa od seba skoro nevedeli odtrhnúť a mali sme sex skoro vždy ked sme spolu boli, a teraz sa to stáva čím dalej tým menej často(posledné dva mesiace). Ja som potom strašne sklamaný, a je pre mňa tažké s ňou viesť normálnu konverzáciu a venovať sa jej naplno keď sa cítim ako keby som ju sexuálne/fyzicky nepriťahoval. Snažil som sa jej to už viac krát vysvetliť, opísať svoje pocity, no ona sa so mnou o podobných veciach vôbec nechce rozprávať, a hovorí že som precitlivelý... Nosím jej kvety, už som jej aj zopár veršov napísal, prenesiem ju vždy cez kaluž, požičiam jej bundu ked jej je zima, urobil som si kôli nej v izbe poriadok (po 5 rokoch - áno, som bordelár), vždy ju rozosmejem, hovorím jej aká je krásna, správam sa ku nej ako gentleman, proste sa snažím aby bola so mnou šťastná, a aj mi povedala že ešte s nikým nebola šťastnejšia ako so mnou. Ja podobné veci ku šťastiu nepotrebujem, no ku šťastiu potrebujem sex. Nezaslúžim si aby aj ona spravila šťastným mňa? Ako dôvod takéhoto správania ma napadlo hneď niekolko vecí:
1. antikoncepcia - vraj môže znížiť libido
2. sezónna afektívna porucha - tzv. zimná depresia. sedelo by viac príznakov, aj dlho spáva, je stále unavená, nechuť na sex je tiež jeden z príznakov...
3. posledné dva mesiace ju čím dalej tým viac trápia zápaly a infekcie na vagíne. aj sex ju bolí často
4. sme spolu príliš často? Vpriemere asi 4-5x do týždňa, a ked niesme spolu, stále si píšeme cez FB

antikoncepciu však vysadila pred dvoma týždňami, a to že má chorú vagínu mi akosi nevysvetluje že sa so mnou nechce ani bozkávať. v poslednej dobe stále častejšie praktizujeme 69 namiesto sexu, aby ju to nebolelo. takže bolesť tiež nevysvetluje jej nechuť na 69

Máte pocit že som netolerantný? Že som precitlivelý? Myslýte že je to moja chyba že neviem byť šťastný? Rád by som počul váš názor. Budem naozaj velmi vdačný každému kto ma vypočul, a vyjadril svoj názor.

Bambullina

Gyzmo
ja si myslim ,ze odhliadnuc od toho ze ma zrejme nejake zdr.problemy,si myslim na zaklade toho co pises ze sa jej podlizujes az prilis.je si tebou ista vie presne co moze od teba cakat...ak sa zacnes chovat inac,trochu chladne mala by sa zlaknut a skusit a teba zabojovat v zmysle tuzit po tebe,nie vsetky a najme mlade dievcata si vedia dostatocne ocenit gentlemansto a zalicanie,niektore v tom vidia zavislost od nich a z toho vyplyva ze nema o co bojovat ,doslova ich to odradza a lezie im to na nervy ,kdezto clovek doranany vztahmi to absolutne chape a vazi si to...trocha divadla a sam uvidis co je za tym,dufam ze to bude iba nieco a nie niekto.... dufam ze som ta nedomotala,vsetko dobre prajem

citron

Som jedina, ktora by sa citila divne, keby sa s nou partner bavil stylom Tak a teraz poriesime tvoju vaginu...ehm divne mi to znie ked muz vyslovi vagina ...off-topic , viem

Deria

Ja nechapem, ze ked ju trapi, ze je chora, (co ju iste trapi)ze nerobi vsetko preto, aby sa tej neprijemnej choroby zbavila. Je nieco ine, ak ma niekto chorobu, ktora sa neda liecit. Neviem ale sudim podla seba.... vôbec si neviem predstavit, ze by som mala mat sex, keby som mala take problemy. Na druhej strane si neviem predstavit, ze by mi to bolo jedno, keby som ho nemohla mat s muzom, ktorého milujem.
Priklanam sa k nazoru, aby si prestal na nu naliehat, co sa tyka sexu a skus malicky odstup. Mala by si to vsimnut. Mozno potom zaberie otvoreny rozhovor. Ale vydrz, pokial sa to nevyriesi.

gyzmo

Prvé dva týždne od kedy sme spolu boli v poriadku. Potom bola chodá, dostala antibiotiká, a tým to celé začalo... Ona mi vravela že už od detstva s tým má časté problémy. Nosí bavlnenú bielizeň, používa špeciálne mydlo, používa mastičku a čípky od doktora. No keď ani všetky tieto veci nepomáhajú, na rade je samozrejme strava. Ona konzumuje iba samé potraviny čo obsahujú látky ktorími sa živí candida, a žiadne probiotické látky, ktoré by nerovnováhu - nadvládu candidy vyrovnali. Je to o strave, som si istý.

Lulu2011

strasne to riesis, mozno ju to uz unavuje, neviem preco, ale mam citak, ze ju ten sex s tebou (ale proste celkovo) velmi nebavi a trosku sa aj vyhovara, tie zapaly mala aj predtým? vkuse zapaly? z coho? take to je cudne, pokial si nieco nepredavate navzajom, tak to moze byt este mykoza, na to je jedna zazracna tabletka Diflucan a zbavi sa jej ako sibnutim prutika, teda ak ju trapia tie mykozy a nepouzivat obycajne mydlo a sprchove gely, ale Lactacid

ja si dam aj chlieb, aj sladkosti zjem po prdel a take problemy nemam, takze to vobec nemusi byt v strave, ako som uz raz nacrtla, tam bude podla mna iny problem

gyzmo

@A.
Úplne mimo nieje. Rozumiem si s ňou, je strašne milá, je to veľmi dobré dievča. Veľmi ju ľúbim. Toto je jediná vec ktorá ma pri nej trápi (až na pár drobností ktoré síce nevnímam pozitívne, no ntrápia ma - také ktoré som samozrejme ochotný tolerovať/pochopiť ich), myslíš že si zaslúži aby som ju kôli tomuto prestal ľúbiť? Ja si to nemyslím.
@hanka9
Lebo si myslím že by sa tým nič nevyriešilo.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Stráca sa vášeň? - Fórum - ZDRAVIE.sk