Stráca sa vášeň?

Príspevok v téme: Stráca sa vášeň?
gyzmo

Zdravím. S priatelkou máme obaja 20 rokov. Chodíme spolu iba 4 mesiace, a už začínam mať pocit že sa z nášho vsťahu vytráca vášeň. Hlavne z jej strany. Ja mám stále chuť bozkávať ju, a milovať sa s ňou. No ona často vôbec nemá chuť ma bozkávať, nemá chuť na sex... Viem že život nieje len o bozkávaní, a že žiaden pár sa nebozkáva celý život. No nemyslíte si že sme na to trochu primladý, a že sme spolu trochu krátko na to aby sa diali takéto veci? Viem že ma nadovšetko miluje, a ja ju tiež. No niekedy ma to strašne frustruje, a nedokážem to pochopiť, že ako to že mám stále chuť ju bozkávať, a ona mňa nie? Ako to že ja mám chuť na sex každý deň keď som s ňou, často aj viac krát za ďen, a ona nie? Predtým sme sa od seba skoro nevedeli odtrhnúť a mali sme sex skoro vždy ked sme spolu boli, a teraz sa to stáva čím dalej tým menej často(posledné dva mesiace). Ja som potom strašne sklamaný, a je pre mňa tažké s ňou viesť normálnu konverzáciu a venovať sa jej naplno keď sa cítim ako keby som ju sexuálne/fyzicky nepriťahoval. Snažil som sa jej to už viac krát vysvetliť, opísať svoje pocity, no ona sa so mnou o podobných veciach vôbec nechce rozprávať, a hovorí že som precitlivelý... Nosím jej kvety, už som jej aj zopár veršov napísal, prenesiem ju vždy cez kaluž, požičiam jej bundu ked jej je zima, urobil som si kôli nej v izbe poriadok (po 5 rokoch - áno, som bordelár), vždy ju rozosmejem, hovorím jej aká je krásna, správam sa ku nej ako gentleman, proste sa snažím aby bola so mnou šťastná, a aj mi povedala že ešte s nikým nebola šťastnejšia ako so mnou. Ja podobné veci ku šťastiu nepotrebujem, no ku šťastiu potrebujem sex. Nezaslúžim si aby aj ona spravila šťastným mňa? Ako dôvod takéhoto správania ma napadlo hneď niekolko vecí:
1. antikoncepcia - vraj môže znížiť libido
2. sezónna afektívna porucha - tzv. zimná depresia. sedelo by viac príznakov, aj dlho spáva, je stále unavená, nechuť na sex je tiež jeden z príznakov...
3. posledné dva mesiace ju čím dalej tým viac trápia zápaly a infekcie na vagíne. aj sex ju bolí často
4. sme spolu príliš často? Vpriemere asi 4-5x do týždňa, a ked niesme spolu, stále si píšeme cez FB

antikoncepciu však vysadila pred dvoma týždňami, a to že má chorú vagínu mi akosi nevysvetluje že sa so mnou nechce ani bozkávať. v poslednej dobe stále častejšie praktizujeme 69 namiesto sexu, aby ju to nebolelo. takže bolesť tiež nevysvetluje jej nechuť na 69

Máte pocit že som netolerantný? Že som precitlivelý? Myslýte že je to moja chyba že neviem byť šťastný? Rád by som počul váš názor. Budem naozaj velmi vdačný každému kto ma vypočul, a vyjadril svoj názor.

Fleur-de-lis

niektoré tvoje otázky jasne poukazujú na to, že si ešte nepochopil základné rozdiely medzi mužmi a ženami. No treba sa ti ešte voľačo naučiť ;)

Ženy nepociťujú taký silný sexuálny tlak ako muži. Cez plodné dni sa to približuje tomu, čo cítite vy, ale stále je to slabšie.
A ďalej, u muža je jedno či sa hnevá, či je citovo naplnený alebo nie a tak podobne, na sex má stále chuť.
Ženu keď niečo trápi, alebo má problém s partnerom alebo je pre niečo nespokojná, tak sex je to posledné na čo myslí....
Samozrejme toto nie je 100% pravidlo, ale také sú tendencie.
A osobne si myslím, že vám len prospeje budovať vzťah aj inak, než fyzickou intimitou, takže nemusíš stresovať. Aj keď neviem či ti na tom záleží, alebo si chceš len užívať.

rondusss

Mne sa ,,najviac rata,, to ked si pisal ze ju obdaruvavas a ze tebe ku stastiu chyba sex.. No ak chces byt na nej zaveseny dennodenne a este niekolko x za den,tak sa necuduj ze ta odmieta., zena nema chut na sex tak ako chlapi.. Nam staci malo (napr nervozita,zla nlada,podrazdenie,unavenost a pod.) a chut na sex stratime zo 100% na 0%.. A ked ma zapaly alebo nejake neprijemne svrbenie stipanie a pod tak samozrejme ze nema chut ked je to tam este viac budes drazdit,, to su veci na ktore by si mal davat pozor a vyhoviet jej.. Nebud sebec a nenut a netlac na nu v sexe! To je to najhorsie ! Proste ma obdobie v ktorom tu chut nema.. Mozno ma nejake trapenie vnutorne a ty myslis hned na sex...

oblacik123

a ohladom bozkavania su tu aj dalsie varianty.....mozno nechce lebo jej to je neprijemne bud ze ti nevonia z pusy, alebo ta nemiluje az za hrob jak opisujes a uz ju to bozkavanie otravuje.....nehovorim ze to tak je, ale mozu byt aj tieto moznosti

oblacik123

necudujem sa ze nechce s tebou spat ked ma zapaly a ty ju napriek tomu chces dotlacit k sexu aj ked dobre vies ze ju to pri tom boli. mala by ist k doktorovi a ty by si mal na nu menej tlacit, ked ju nadovsetko milujes ako pises malo by ti ist predovsetkym o jej dobro a o to ako sa ona citi a ci je pri tom stastna, zrejme momentalne nie je ked ma bolesti...

Romanuella

Ja som napríklad mala zápaly kvôli hygiene,čo sa hygieny týka nemôžem používať žiadne sprchové ani tie blbosti okolo toho na umývanie a ani priateľ. Používam občas len tie drahé gély na zmiernenie pH ...a mňa sex tiež bolel až mi až slzy vyšli,tak sme to nechali tak. No neviem,asi môže mať zápal od hoci čoho,ale vášeň v nej podľa mňa ostala len ju to bolí,tak vyčkaj...

citron

Inak spravne chapem ze ste mali sex aj keď mala zapal??? Sa cudujes ze nema chut sa ani bozkavat ked si ju dotlacil k neprijemnemu sexu?

citron

Mozno nechce bozkavanim provokovat u teba chut na sex ked sa nemozete milovat. Inak tie zapaly ma mozno prave kvoli sexu s tebou. Ty si sa preliecoval ? Hygiena kazdy den ?