Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Hrčka na krku

Príspevok v téme: Hrčka na krku
Monika_Mon

Ahojte. Prosim o radu poprípade ci sa s tym niekto stretol. Na ľavej a pravej strane krku mam malilinke hrcky cca 3-4 mm. Nie je ich vidiet ani moc cítiť len ked si vytočím hlavu do jednej alebo druhej strany. Nebolia ani nic. Len ma veľmi znepokojujú a nemozem ist ani k svojmu lekárovi nakoľko som v zahraničí. Prosim poraďte ci s tym mate niekto skúsenosť.

Monika_mon

Dufam ze su to len žily. Nie je to pohyblivé neboli to a je to tvrdšie len ked vytočím hlavu alebo napnem krk. Inac to take tvrdé nie je.

Monika_Mon

Este chcem podotknúť ze je trosku vidiet len ked vytočím hlavu do jednej alebo druhej strany. Ked mam hlavu rovno tak nie je vidiet ani moc nahmatať a z toho akoby mi isla žila ked prejdem prstami potom ked to mam napnute.

1Julka

Malé uzliny môžu byť aj fyziologické, resp. môžu byť na reaktívne - pozápalové.
Plne sa stotožňujem s názorom "Kabel" a to zbytočne neprehmatávať krk, lebo si budeš namýšľať ochorenia a aj príznaky a už sa potom nezbavíš a ani si nevšimneš, ale budeš robiť z každej maličkosti tragédiu.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Hrčka na krku - Fórum - ZDRAVIE.sk