Ignoruje ma moj priateľ

Príspevok v téme: Ignoruje ma moj priateľ
fronculka

ahojte, neviem si pomocť, s mojim priateľom sme spolu len rok a pol čakame malinke uz o dva tyzdne sa ma narodiť. Začiatok nášho vzťahu bol priam rozprávkovy vravel mi ze keby som bola tehotna tak sa odomna nepohne ze mi bude oporou, a teraz je to pravy opak ignoruje ma ked sa rozplacem tak ma pošle kade lahšie.Naletela som sladkym slovam? Vobec sa eciim takto šťastna a myslim že ani pre male to niej dobre... nemam sa komu vyrozpravať, jemu chodia kamarati vyrehoce sa s nimi pride domou uteka ku sestre ku bratovy a ja som cely den zavreta v jednej izbycke vynudena :( fakt z neviem co mam robit co mu mam povedat ako pohrozit, nic nechcem len aby si ma viac vazil.....

fronculka

Tvrdí že má miluje že si život nevie predstaviť aby sme neboli spolu,ale bojím sa ze sú to len ďalšie slová bla bla aby ma umlčať na nejakú dobu, este pockam uvidím čo s ním urobí dieťatko a uvidím

fronculka

Máš úplnú pravdu ešte pockam, ale trpieť celý život takto nechcem, dala som sa hlúpo namotat na sladké slová :(

Martitinka

Máš to ťažké, ale bohužiaľ svojím spôsobom si si sama zavarila. Prepáč za úprimnosť. Možno je dôvodom toho, že tak veľa pracuje to, že on sám toho veľa nemal a chce pre dieťa niečo lepšie, ale keď píšeš, že voči tebe používa hrubé slová. Skús počkať, čo sa ti narodí dieťa, ak sa nezmení jeho správanie voči tebe, skús sa porozprávať s rodičmi. Ich dieťaťom si predsa navždy.

mineo

Nechcem spamovať, ale kvoli takýmto prípadom som vytvoril a nedávno spustil webku predajsvojpribeh.sk.
kde napíšeš, čo sa ti stalo a ľudia ti môžu pomôcť, či radami, ale aj finančne.
web je na to postavený, stále som si myslel, že modré z neba nestačí a je potrebné aj iné médium.
Tak nech sa páči, zverejni svoj príbeh.
predajsvojpribeh.sk

fronculka

viem ze moj otec mi to nikdy neodputi proste nemam kam ist nemam ziadne vychodisko tak ho hladam nejak inak a uz isto neviem co mam robit sama tu ostat s malym dietatkom nemozem, je to prve pochybujem zeby som to zvladla bez nejakej pomoci..vsetko je tak zlozivo naskladane na seba ze neviem. rozpravat sa s nim nejde povie mi ze som jebnuta ze mu mam dat pokoj s takymi somarinami ze jeho to vobec nezaujma ze jedine co ho zaujma su peniaze aby malo male a mna odpisuje citim sa tak zbytocnaa

Martitinka

Nechápem ako preňho môžeš byť nepekná, veď predsa nosíš jeho dieťa. A práve v tomto období by ti to mal najviac dokazovať. Ak ti smiem poradiť, neodchádzaj odtiaľto preč. Pretože ak si ťa neváži teraz, tak pochybujem, že sa to zmení. Neverím tomu, že by ti tvoja rodina neodpustila.

fronculka

nevviem mozno je problem ten ze som pribrala ze som cista vyrazka a nestiham uspokojit jeho sexualne tuzby, zatial sa spolieham na to lebo po porode sa chystam vratit na staru kolaj, on mi to dal aj najavo ze po porode mam jednoznacne schudnut on sa mnou rad pysil a teraz sa mu nechce ani na mna pozerat ale tiez ja zato nemozem ved som tehotna a nikde nieje napisane ze po porode ostanem opucha :(

Martitinka

Tiež sa čudujem, že ste sa tak rýchlo vrhli na dieťatko. Podľa mňa je dôležité aspoň rok spolu skúsiť samostatne bývať. A určite by som priateľovi netolerovala, aby voči mne používal také výrazy. Mali by ste si spolu sadnúť a rozumne sa porozprávať, veď ste predsa dospelí, a čoskoro budete rodina. Čiže už nejde len o vás dvoch. Treba myslieť v prvom rade na to malé, pretože detičky si to odnášajú najviac.